Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, dejte mně prosím kritiku na tento web http://www.ge-ucetnictvi.cz/ . Předem díky.
ho-tchi-minh
Profil *
imho neni co vytknout =)
Mistr
Profil
Ice
Moc pěkné. Snad jen malé poznámky:
(1) Modrou bych víc ztmavil. Ale jen o takový malinkatý kousíček. Ovšem to je jen otázka vkusu.
(2) Na stránce Kontakt bych tlačítko Odeslat umístil do rámečku Kontaktní údaje, abych více demonstroval jeho spojitost s tímto formulářem. Ostatně již nadpis "Kontaktní údaje" se mi nezdá příliš vhodný; volil bych "Kontaktní formulář" či "Napište nám" apod.
(3) Další poznámka se vztahuje k téže stránce, která již byla popsána v předchozím bodě. Sjednotil bych její popisek v menu "Kontakt" a nadpis vlastní stránky "Kontaktní údaje". Na jiných stránkách je nadpis v menu totožný s nadpisem stránky.
(4) Na vstupní stránce máš texty u horních odtržítek psané s počátečním malým písmenem, u dolní skupiny odtržítek začínáš texty velkým písmenem.

Jinak gratuluji k pěknému výtvoru.
Anonymní
Profil *
Mistr
Díky v Po to napravím.
avaranger
Profil
V menu (hover) je ten BILY TEXT na ZLETEM PODKLADU necitelny !
Jo... a hned sem poznal, ze je to ICEa ;) Vsechny ty weby jsou si dost podobny. Nevim jestli je to vyhoda (vlastni styl) nebo nevyhoda (originalita)
MZF
Profil
Líbí se mi to moc. Výtku bych měl jenom k barvě nadpisů (žlutá), která mi nepřijde dostatečně kontrastní vůči pozadí. Jinak ohledně menu souhlas s avaranger.
avaranger
Profil
Ja zase souhlas s MZF ohledne nadpisu. ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0