Autor Zpráva
none
Profil
Prosím zhodnoťte diky juiicy
Railbot
Profil
Aspon jsi tam mohl zmenit obsah meta tagu, jelikoz jsi nejspis vychazel z nejake sve predchozi prace. Nebo prace nekoho jineho, to nevim. Jinak tabulkovy layout, zadna semantika, spatny kod (je to psane v XHTML, tak mas ukoncovat i neparove tagy).
Jinak ani celkove po vzhledovy strance se mi to nelibi.
none
Profil
Hej tohle ne, me nebudeš řikat ze neco kopiruju, vsechno je moje tohle nesnaism takove demnetiky. jede to na ws webspell ty tagy sou moje.
flz
Profil
asi hovoril o tomto

<meta name="Description" content="Noneho portfolio" />

to je asi z http://www.noneblog.com ale aj to je tvoj web, tak neviem
Railbot
Profil
ej tohle ne, me nebudeš řikat ze neco kopiruju, vsechno je moje tohle nesnaism takove demnetiky

Ehm, tady se chovame slusne, vime? Rikat ti muzu vcelku, co chci. Podobny vyrazy jako je ten posledni v te tve vete si nech pro sve pubertalni kamarady z CS. Psal jsem, ze jsi nejspsi vychazel z nejake sve predchozi prace nebo z prace nekoho jineho. V tom mam pravdu tak jako tak.

<meta name="Description" content="Noneho portfolio" />
<meta name="Keywords" content="none,web,weblog,css,html,layout,design,portfolio,webdesign" />


O tom mluvim. Tak klidek mlady pane.
none
Profil
1, je to z portfolio
2,chtel sem zhodnotit stranku a ne nejake metatagy.
3,jak pro kamarady z cs aj kdyby tak co? sem webdesigner
4,pokud nemaáš přímí důkaz nechci slyšet že sem vycházel z něčí práce sem na to háklivý já nekopíruju!
Miloš
Profil
none
Dej si placku na čelo
ad 2 – tak`s měl napsat, aby se nikdo nekoukal do kódu, nebo aby ho nikdo nekomentoval.
Timy
Profil
none
"4,pokud nemaáš přímí důkaz nechci slyšet že sem vycházel z něčí práce sem na to háklivý já nekopíruju!"
já ho mám:
1, je to z portfolio
flz
Profil
dost offtopic :D stranka je dobra, mne sa paci aj s takymi metatagmi
hanakus
Profil
Proč hned reaguješ tak agresivně, jako by tě někdo obviňoval, že si ty zdrojáky ukradl ? O tom tady přece nepadlo ani slovo. Railbot jen slušně vyjádřil svůj názor narozdíl o tebe.

Jinak na stránce se mi nelíbí obrázek pod logem a tlačítka v menu. Zbytek jde.
Railbot
Profil
none
sem webdesigner
Dnes uz se za nej povazuje kazdy buran se slamou za uchem
none
Profil
Railbot
Hej chlapče nic o mně nevíš jak dlouho dělám weby o jaké technologie se zajímám tak drž pisk seš prostě jen demntik oc si hraje na velkyho jakspsatweb kritika, myslim že podle datumu sem byl i na jpw driv ty možna umiš jen jednu xhtml technologii a machruješ tu, prostě jne další demntik co spůl roku de¨ělá ve frontpage a myslí jaký to je Web gurůůůůůůůůů.
koudi
Profil
none
Krásná autobiografie.
Miloš
Profil
none
Opakuji – dej si placku na čelo. To, co jsi ze sebe vychrlil v posledním příspěvku, je blábol nabouchaný v totálním afektu; v písemce bys to měl za pět. Než příště spustíš takový vodopád, napočítej do sta, jdi se projít, popovídej si se svým psychoanalytikem…
Jestli se bude „diskuse“ nadále ubírat tímto směrem, přimlouval bych se za její uzamčení.
dis
Profil
Hej chlapče nic o mně nevíš jak dlouho dělám weby o jaké technologie se zajímám tak drž pisk seš prostě jen demntik oc si hraje na velkyho jakspsatweb kritika, myslim že podle datumu sem byl i na jpw driv ty možna umiš jen jednu xhtml technologii a machruješ tu, prostě jne další demntik co spůl roku de¨ělá ve frontpage a myslí jaký to je Web gurůůůůůůůůů.
tohle je fakt výplod inteligenta...
Pokud si myslíš, že někoho urazíš tím, že mu vmeteš, že dělá ve Frontpage (ať už to je pravda nebo ne), tak se zamysli nad svou prací; bez ohledu na to, v čem je to dělané, bys měl popřemýšlet o nutnosti používat tabulkový design a formátování v HTML; dále doporučuji tvé pozornosti 109 chyb ve validátoru.

Jistě, lze provozovat web s chybami validnosti, v tabulkovém layoutu a bez CSS; pak si ale rozmysli, zda ho chceš zrovna tady nechat posoudit, a jestli to uneseš s hlavou hrdě vztyčenou. Mám pocit, že ty zmíněné meta tagy jsou tvoje, stačilo to jenom říct a ne hned se urážet a napadat ostatní.
*Čvachta*
Profil *
dis
Miloš
koudi
Railbot
hanakus
Timy
flz

Nenechte se vyprovokovat :)
Railbot
Profil
none
Dekuju za pobaveni. To ke konci tydne vzdycky potrebuju :)
none
Profil
dis
Miloš
Tam nnei tabulkovy layout je to layou v css, tabulky v html jsou tam pouzity sprvávně, layout je v css
Miloš
Profil
1) Já o tabulkách nenapsal ani slovo
2) tabulky v html jsou tam pouzity sprvávně – jestli myslíš sémanticky správně, pak blábolíš a nevíš, co říkáš. Sémanticky správné použití tabulek znamená to, že jsou tabulky použité pro křížově závislá data, tedy například školní rozvrh, přehled výsledků turnaje… Na tvých stránkách máš tabulky zcela zbytečně, včetně takové perly, jako je <table width="100%" cellspacing="4" cellpadding="0"></table>
Jediné místo, kam tabulka skutečně patří, jsou přehled typu stránky Team.

A ještě jedna nedotaženost – máš pořád stejný <title>
tiso
Profil
To sa iba tvári ako css layout, každá ďalšia vec je formátovaná cez tabuľky...
- rovnaký title
- neprístupné bez obrázkov
- naco používaš XHTML 1.0 Strict keď tam máš toľko chýb?

K portfóliu sa radšej nevyjadrujem... Ďalšie komentáre nemá význam... 16-ročný chalan čo sa na niečo hrá, myslí si že niečo ovláda...
Mila
Profil
none
none Nauč se psát česky,bude to líp vypadat.


nesnaism,nemaáš přímí ,drž pisk,demntik,prostě jne,spůl roku de¨ělá ,Tam nnei , sprvávně

Neznám ten jazyk
Railbot
Profil
none
CSS layout s takovym mnozstvim tabulek? Wow...novy smer :)))
koudi
Profil
to víš, webová moderna
bart
Profil *
pekny
Mila
Profil
To orange pozadí určitě změň
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0