« 1 2
Autor Zpráva
Timy
Profil
Error
"Já nic nevidím! (Nemyslím doslova)"
Tak v tom případě jsi asi nucen každé druhé slovo kontrolovat na pravidla.cz.

(mimochodem proč se tohle vlákno vlastně jmenuje "www.clanky.nazory.cz už jsou komletně celé"?)
Mirouš
Profil *
Já jen z toho, cos napsal tady - vždyť to trhá oči a když to přečteš nahlas sám sobě, tak i uši!
Error
Profil
Timy: "www.clanky.nazory.cz už jsou komletně celé"? Protože jsem tu před tím ukazoval jen návrch.. A ty lišící se adresy:
www.smetisteher.wz.cz - jsem dal odkaz na tyto protože tam mám reklamu.. a chodími tam i z vyhledávačů lidi.. www.clanky.nazory.cz to měla být indexová stránka ale nemám ji nikde zaregistrovanou ..

Já bych řekl že mě to netrhá uši ale můj desig Palma tohle není dobrý pro můj web -> špatná reklama :D
Railbot
Profil
Error
Ehm, to neni ani spatna reklama. Kdekdo se podiva a rekne si "no co tohle psalo za debila". Neco s tim udelej.
Error
Profil
" Neco s tim udelej." O tom je celá diskuse..
- www.pravidla.cz
- Přečíst si to nahlas at poznám jestli mě to škube uši.
- Přečíst si to po sobje min 10 x
- A co víc?

UŽ NEPIŠTE O ČJ! Když někdy zabrousíte na www.clanky.nazory.cz tak zjistíte jak stím bojuji..
Budem rád když se semtam podiváte :D
Kote
Profil *
Error
Ta čeština je tedy úděsná, ale jestli ti to pomůže, tam mi posílej texty a já ti je opravím. Vidím, že gramatika ti dělá veliké problémy.
Sburicova@centrum.cz[b][/b]
Error
Profil
To jed od tebe hezký. Napadla mě jedna věc psát to ve wordu tam mě to chyby opravuje :D Před chvílí jsem napsal podprůměrný článek.

Ohodnotte ho snažil jsem se to napsat co nejlépe: http://clanky.nazory.cz/article.php?id=64
Error
Profil
No ješte ho budu muset doladit některé věty jsou takové nesmyslné :( Ale už nemám čas..
Jur4
Profil
Ja tam vidim docela velkou inspiraci ve wordpress template blix.
Railbot
Profil
Zda se mi to nebo je podobnost ciste nahodna? :)

http://volby.finexpert.cz/
Mirouš
Profil *
Asi ne čistě náhodná.

"Měl by být decentní příjemný na oči. Když se podivám na internetu kolik stránek nedorží ani základní body tak bych se musel umlátit."

Já se taky mlátím. Já fakt nemúšu s těh hrubek.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0