Autor Zpráva
Kote
Profil *
foto-mobil
Railbot
Profil
Grafiku..ok...moc ji tam teda nevidim, ale dobre - nelibi se mi. Navic neda mi to a musim te upozornit, ze ve Firefoxu (tedy zrejme i v Opere atd. zkratka krom IE) je stranka neskutecne rozhazena.
Doporucuji vykaslat se na tvoreni webu ve Wordu nebo v cem to je a pouzit alespon zcela obycejny notepad (poznamkovy blok).
Kote
Profil *
Railbot
Díky za názor.
RPG
Profil
Mimochodem, tahle stránka tady už jednou byla...že?

Kote
Jsi autorem (autorkou) zadaného webu?
Kote
Profil *
RPG
Ano, je to moje, jen tam byly nějaké úpravy.
Casero
Profil
jak říká Railbot kod je hrozně prasáckej, z toho Wordu, nebo odkud...ale i tak myslím, že na Word, sou to hafo solidní stránky
Kote
Profil *
Casero
Nejsem žádný počítačový génius, ale baví mně vymýšlet vzhled stránek, tak jen občas něco udělám pro kamarády, co nemají na profi stránky. Díky za odpověď.
lubos_z_kotelny
Profil *
uuu... ve firefoxu vidim par rozhazenejch slov, logo a posuvniky kamsi do nekonecna... to asi neni zamer zejo? jo taak... microsoft je buh a ie jeho prorokem, srry =)) no, plus je ze designove to neni nejhorsi. kod radsi neotevru. nakonec sem neodolala a tyyjo... neni tam generator, z ceho to je? mi to zajima, prtz ten kod je vazne unikat... to je nejaka ms vektorova grafika? sila...
Anonymní
Profil *
lubos_z_kotelny
Bohužel je to Publisher od WS, já vím je to děsné, ale moje zkušenosti zatím na víc nestačí. Díky.
Kote
Profil *
lubos_z_kotelny
Omlouvám se, zapoměla jsem se přihlásit a byla jsem anonymní.
lubos_z_kotelny
Profil *
no nevim, naucit se zaklady html je imho zalezitost na par dni... css nekolik tydnu... tohle neni slozita stranka... ale to je tvoje vec zejo. aspon frontpage misto publisheru. nebo zkus nvu. nevim prroc musel ms narvat "ulozit do html" snad do kazdy casti office =(
Railbot
Profil
o nevim, naucit se zaklady html je imho zalezitost na par dni... css nekolik tydnu

Zaklady obojiho + neco malo navic je otazka dohromady tak toho tydne pokud dotycny clovek neni uplne natvrdly a je aspon trochu kamarad s pocitacem a internetem.

Pokud nekdo bude web vytvaret v Publisheru apod. tak nikdy nebude mti na vic, tim se prece neda zlepsit.
lubos_z_kotelny
Profil *
no na css je tezsi zvladat implementaci v ruznejch browserech... ale jinak souhlas. i kdyz ja si taky nemyslim ze ho zvladam... a to uz se ucim nekolik mesicu... ale zaklady za tejden to jo, nejtezsi je vyladit to pro msssIE.
Railbot
Profil
Tak vyladit to pro vsechny* prohlizece neni zase tak tezke. Nejlepsi je stale kontrolovat jak v cem stranka vypada a pri nejakem problemu prinejhorsim zkouset metodu pokus-omyl a pokud ma clovek zvladnutou vetsinu CSS, tak si s tim poradi.

* - mysleno hlavni prohlizece IE a FF (Opera se chova temer stejne jako FF)
hanakus
Profil
V Opeře se mi zobrazila pěkná, červená a bohužel prázdná stránka. Chtělo by to odladit pro FF a Operu. Validátor mi hlásí 291 chyb.

Prohlížel jsem si to i v IE. Musím uznat, že je to jedna z nejhezčích stránek z Publisheru nebo Wordu co jsem neviděl.
Kote
Profil *
hanakus
Děkuji za kritiku i pochvalu. Začínám, tepve zkoumám html, tak to bude chvíli trvat než to napíšu bez Publisheru.
daneel
Profil
Doporučuji zbavit se toho editoru od M$, protože ve Firefoxu nic nevidím a nebudu sám. Jinak ta červená se mi líbí až na to "výbušné logo", které nezapadá do zbytku. Na menu bych zvolil jiný font, nebo grafiku. A chybka: ten ifram ti horizontálně roluje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na hanakuse:
Validátor hlásí chyby především proto, že nepodporuje jmenné prostory. Jeho vyhodnocení o ničem nevypovídá.

Reaguji na Kote:
Vytrvej.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0