Autor Zpráva
ph@tE
Profil *
Prosím řekněte svůj názor, ať vím co si o tý stránce lidi myslí, minule mi skoro nikdo nic neřek. Jinak zde proběhlo pár vylepšení a už je to complete. www.phateweb.wz.cz
esemeska
Profil
Je to celkem hodně dobrý a podle mě i profesionální, ale mám pár věcí, které se mně nelíbí:

1) Na indexu, jak tam jsou ty odkazy do sekcí, myslím s těmi obrázky, tak tam se mně nelíbí to podtržení,
buďto ho zruš úplně nebo aspoň dej při hover taky underline, když to podtržená zmizí, tak to na mě působí divně

2) Počítadlo přístupů z blueboard není na takový web to pravé

3) Připadá mi to nepřehledné

4) ta čára napravo u sloupce by možná mohla doléhat na hlavičku

5) moc vysoká patička, vešlo by se to v klidu na jeden řádek

- Toť VŠE!
Anonymní
Profil *
Díky za názor - podtržení jako hover tam asi dám, nevim.
- počítatdlo si časem udělám svoje, sice je to na chvilku, ale nějak se mi do toho nechce, bluboard mi prozatim stačí.
- mě to nepřehledný nepřijde, ale to bude asi tim že se v tom mým webu už vyznám. Jestli máš nějakej nápad jak ji zlepšit, tak sem s nim.
- čáru zkusim
-s patičkou nevim, podle mě by to vypadalo divně, kdyby byla menší...
ph@tE
Profil *
Nikdo už nemá žádnej názor??? Ten anonym jsem byl pochopitelně já, zapoměl jsem se přihlásit
Boy
Profil
Já bych měl ještě pár připomínek:

- ohledně té patičky: Tak zaprvé: Určitě by to nevypadalo divněji, kdyby byla užší. Ale zas né moc. Podle mě by měla mít stejnou výšku jako horní menu. Zadruhé: V Opeře se dělá u patičky 5 px odsazení zespod, zprava i zleva. Je to defaultní nastavení Opery, takže stačí, když patičce nastavíš padding i margin 0 a je po problému.

- ten citrón, pomeranč, či co to je, by měl vypadat reálně. Teď je jakoby v určitém stádiu rozkladu. Myslím, že neuškodí, když jeho barva zůstane "nedeformována", tudíž žlutá, nebo oranžová (žlutá by byla lepší).

- zkontroluj ten web v Opeře.. Trošku utíká hlavička dolů. Bude to tím 5 px marginem.

- nedokáži nazvat tu barvu na pozadí... Je to hnědá, či zelená? Zkus ji změnit, myslím, že určitě najdeš lepší ;)

- Tak abych jen nekritizoval, tak menu se mi hodně líbí, stejně tak jako hlavička (až na ten citrón/pomeranč)
ph@tE
Profil *
-Já operu bohužel nemám, ale čekal jsem, že to bude v opeře horší. Jestli nesedí jenom todle, tak to ještě vyoptimalizuju.
-S tim citrónem jsem to moc nepochopil. Myslíš ten kus citrónu co je začerněnej a je jakoby venku z hlavičky?
-U pozadí jsem nemohl přijít na žádnou barvu, která by se k tomu jakž takž hodila, tak jsem tam nakonec hodil todle, už se mi to nechce měnit...dík za názor.
hanakus
Profil
Proboha co máte všichni s těma citrónama a vůbec ovocem. Ty snad prodáváš citróny ? Nebo je pěstuješ ? Tvé stránky se jimi nějak zabývají ? Prostě nechápu proč poslední dobou mají všichni na stránkách(blogy apod.) nějaké ovoce. :)

Přijde mi trochu nelogické že máš dvě homepage. Logo by mělo odkazovat na homepage(a také na ni odkazuje, což je správně). Ale v menu máš položku "Home" a ta již odkazuje na jinou stránku.

Souhlasím s esemeskou bod 1) nelíbí se mi podtržení na první stránce

Obrázky na první stránce bys měl kvalitněji resamplovat, např ve Photoshopu. (jsou zubaté)

V Opeře 9 se mi to zobrazuje naprosto stejně jako ve FF a IE.

Až na ten citrón :) se mi to velmi líbí. 9,1 z 10
Kote
Profil *
Jedním slovem - skvělé.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0