Autor Zpráva
Mila
Profil
Zdravím přítomné..

Hned na úvod, já vím, že porušuji e) poslední důležitý bod před vložením

Ale kdo mi to posoudí, když ne vy. Má to cenu udělat z toho blogové stránky???
Co je na tom dobře a co špatně??

Tady je odkaz na návrh

Díky Mila
Gekon
Profil
Moc pěkné! Opravdu děláš mílové (po)kroky, Mílo. Změnil bych písmo v menu, a chtělo by to nějaký jednoduchý hover, jinak je to opravdu pěkné.
Railbot
Profil
Je to o nicem. Nelibi se mi to. Az prilis jednoduche, absolutne bez napadu. I kdyz urcite to vypada o chlup lepe jak prvn verze, kterou sis nechal kritizoat jinde.
fakuj
Profil *
Je to o nicem. Nelibi se mi to. Az prilis jednoduche, absolutne bez napadu. I kdyz urcite to vypada o chlup lepe jak prvn verze, kterou sis nechal kritizoat jinde.

souhlas souhlas souhlas.

Mila tam dal pattern a hned to zas chce zkritizovat jinde. Nelíbí se mi to. ani stránka
Mila
Profil
Gekon
Díky,díky. Jde jenom o blog.



Railbot
fakuj
Vy dva mě vyčenicháte všude a dobře děláte, jen mě tlačte dopředu. Super, jste třída.
Miloš
Profil
O mne – to jako o tebe (koho co)?
Snad O mně (o kom o čem).
Mila
Profil
Miloš

To vím, to písmo neháčkovalo, to je to poslední.
Jak to ale vidíš graficky?
Miloš
Profil
Mně se to líbí
Railbot
Profil
Mila
Vy dva mě vyčenicháte všude a dobře děláte, jen mě tlačte dopředu. Super, jste třída.
Nikoho necenicham, jsem pes, chodim takrka na vsechna fora ohledne tvorby www, takze mi bohuzel tve radoby vytvory bohuzel nikdy neujdou me pozornosti.
Mila
Profil
No a další názory projde /neprojde?

Líbí / nelíbí a hlavně proč ?

Dík za Vaše náměty.

Mila
Mistr
Profil
Mila
Pěkné. Osobně bych asi volil jiné barvy, ale Evča je na tu hnědou, viď?

Kdypak to plánuješ zprovoznit... ;-D
Hanys
Profil
Pěkné uspořádání, ale: laciné pozadí a fonty... Ač ti to na fotce moc sluší, nedával bych 2 stejné na jednu stránku - nevypadá to pěkně, místo té menší bych hodil jinou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0