Autor Zpráva
houskat
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

chtel bych znat vas nazor na me prvni fashove stranky, abych vedel ceho se priste vyvarovat a co priste delat jinak.....dekuju
tady je jeste jednou odkaz: http://home.eckerd.edu/~houskat/index.html
flz
Profil
na prvu pracu dost slusne, len preloading mas daky nedoladeny a mas tam napisane downloading from co bude asi chyba
55.lukas
Profil *
Bol som na pozrieť (Xubuntu Linux, Firefox 1.5.0.2) a vyhodil ma na, že nemám flash. Pritom som ho inštaloval a všade ide. Neviem, či treba vyladiť ten javascript, aby ma nevyhodil. Možno je chyba u mňa. Skúšal si to cez Firefox?
houskat
Profil *
zkousel, a jede mi to. mam takze FF 1.5.0.2 a uplne bez problemu. na tu stranku je ale potreba flash player 8. jinak by to ale melo jit....
55.lukas
Profil *
Flash pre linux mám vo verzii 7. Takže tam bude chyba.
Cowee
Profil *
pěkné. Jediné co vytknout, je velikost dat. Na to, že tam je pár fotek... zkoušel jsi nekdy ve photoshopu funkci Save for Web? trochu lépe tam funguje komprese obrázků
Amater
Profil
Nádhernej web, klobouk dolů. Asi jedinou chybyčku má a to ten preloading, ale jinak nádhera. Sice anglicky neumím a ani nevím o čem ten web je, ale vypadá nádherně. Jen tak dále...
REWik
Profil *
na toto mozu rict jen jedno.sorry ale vypada to jak trapny letak.proste designove je to uplne out.
REWik
Profil *
to 55.lukas:

zkus treba flash player 8 esi ho nemas.
Anonymní
Profil *
vidim to stejne.Ne,ze by to vypadalo jak letak,ale je to dost stridmy na to,aby to bylo cely ve flashi,stacilo by menu a nebo jen casti stranky,ktere se ti vyplati v tom flashi mit-treba ta slideshow nebo tak neco.....a to je ten problem,nemas treba vubec ten flash vycentrovanej,tak kdyz uz to delas ve flashi stranky,tak se stejnak nezbavis toho,ze musis mit aspon zakladni znalosti css a html a jen tak bokem javascriptu,nejlepsi by k tomu byl samozrejme jeste VB script,ale k cemu,na to jsou programy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0