« 1 2 »
Autor Zpráva
Gekon
Profil
Brý večer, páni kolegové..
Zkusil jsem si vytvořit blog na serveru blog.cz, a celkem se mi to i zalíbilo. Tady to je: http://gekon.blog.cz/
Nechci kritiku, není co kritizovat, spíš jenom radu, co a jak byste změnili na barvách, a tak...
A byl bych rád, abyste se tam aspoň jednou za měsíc podívali, aby tam kromě mě chodil i někdo jiný, díky moc:))
Kote
Profil *
Víš, že jsem laik, ale to pozadí mi nějak neladí. Dala bych tmavší modrou nebo odstín z těch bublinek. Jinak zajímavé čtení.
Gekon
Profil
Kote
Pozadí v záhlaví, nebo pozadí stránky?
Zajímavé v jakém slova smyslu? :))
Kote
Profil *
Gekon
Pozadí stránky bymohlo být v barvě (světlý odstín) těch bublinek.
Zajímavé čtení - je to pro mně poučné, spoustu věcí nevím a tady se je dozvím. Takže tam budu chodit i nadále.
Gekon
Profil
Kote
No, pokusím se Tě nezklamat, a budu chrlit jeden článek za druhým. S tím pozadím zkusím něco udělat, každopádně děkuju.
Kote
Profil *
Gekon
Počítačům teprve přicházím na kloub, ale maluji oleje, tak barvy mi nejsou cizí. Tady čerpám hodně informací všeobecně. Taky díky.
Gekon
Profil
Kote
Co na to říkáš teď? Jako pozadí jsem dal hodně světlou verzi záhlaví, a myslím, že to vypadá lépe...
Kote
Profil *
Gekon
Je to lepší, ale ten odstín by měl být asi jako nejsvětlejší barva v těch bublinách v záhlaví. Ale klidně to takhle může být, vypadá to líp.
Kote
Profil *
CornflowerBlue - tuhle bych tam zkusila nebo RoyalBlue nebo DodgerBlue.
Gekon
Profil
Kote
Jo, asi máš pravdu... Ale jen tak mezi námi, to je jako co? Je mi jasné, že to asi bude něco s modrou kukuřicí, ale... :))
Kote
Profil *
?Gekon

Nerozumím co myslíš
Gekon
Profil
Kote
CornflowerBlue - tuhle bych tam zkusila nebo RoyalBlue nebo DodgerBlue.
Co to je???
Kote
Profil *
Gekon
No odstíny modrých barev přece hi hi. Nevím jaké mají kódy tak jsem napsala názvy.
Gekon
Profil
Kote
Jo, to jsem pochopil, že asi půjde o barvy:))
Spíš by mě ale zajímalo, co s tím mám dělat, když tyhle názvy vůbec neznám?
Kote
Profil *
http://www.jakpsatweb.cz/archiv/barvy-pojmenovane.html
Já je našla tady, tak zkus použít ty kódy
Gekon
Profil
Tak moment! Měl jsem zato, že JPW mám prolezlé od začátku do konce, ale tohle jsem nějak minul...
Kote
Profil *
Gekon
To neřeš, já tam pořád nacházím něco nového. Snad si tu barvu vybereš, ale je to jen můj názor, tak to udělej po svém.
Kote
Profil *
Gekon
Budeš mi asi nadávat, ale já používám i IE a tam se mi to nějak rozhodilo.
Gekon
Profil
Kote
Jejda... Já mám IE7, a tam je to v pohodě...
Kote
Profil *
Gekon
My máme IE6 a tam to nějak zlobí. Stáhli jsme IE7 beta2 a zlobil nás počítač, tak nevím. Kde si můžu najít IE7 v češtině? Díky.
Gekon
Profil
Kote
V češtině není, pokud ho teda nějaký dobrák nepřeložil.. Ale co, vypadá to skoro stejně jako Firefox, takže žádný stres..
RPG
Profil
Gekon
Nu, další položka v záložkách systém nepoloží :-).
Líbí se mi. Mám rád přehledné, nepřeplácané blogy.
Gekon
Profil
RPG
Och, pan Expert:)) Děkuji za poklonu:))
RPG
Profil
Gekon
Ale tak, buďme formální, ne :-))?

Možná, tak mě teď napadlo by neuškodila změna, pokud jde o tu všudypřítomnou modrou.
Gekon
Profil
RPG
konkrétně?
OBr
Profil
Podle mě je zhled je fajn (i když by nebylo na škodu to přece jen trochu odmodřit), jen by se mi trochu víc líbilo kdyby byl ten text v logu trochu jinak umístěný. Takhle v tom rohu se ztrácí. Ale ber to samozřejmě jako radu, v grafice se nevytnám.
Mila
Profil
Dobré témata.
Dobrý blog.

Ale těch kapek tam máš moccccc.

A hover nebude?
Gekon
Profil
OBr
Jo, to nebude problém, teď jenom vybrat kam.

Mila
Díky. Hover tam bude, jen co vymyslím nějaký hezký a líbivý.

pro všechny
neznáte nějakou vizuálně krásně zpracovanou stránku na serveru blog.cz?
Timy
Profil
Gekon
"neznáte nějakou vizuálně krásně zpracovanou stránku na serveru blog.cz?"
http://timy.blog.cz/ ;-)
http://mamba.blog.cz/

jinak se mi nelíbí logo, přijde mi moc výrazné, výraznější než celý zbytek stránky.
OBr
Profil
Jo. Takhle je to o hodně lepší. Trošku třeba zvětši nebo jinak zvýrazni svůj nick. Teda jestli chceš, je to tvůj blog a já ti tady do toho nemám co kecat.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0