Autor Zpráva
jozob
Profil
Nj, už som trápny.

Ale sľubujem, toto je posledný design (dnes určite posledný :o))). Cítil som potrebu urobiť niečo modernejšie a niečo, čo sa bude ľahšie prispôsobovať. Starý design nebol moc flexibilný, nemal som šancu na ňom niečo upravovať.

Robil som to narýchlo, preto by som bol vďačný za akúkoľvek nájdenú maličkosť, na ktorú som mohol zabudnúť.

Za konštruktívnu kritiku a reakcie ďakujem!
jozob
Profil
Heh, adresa: www.prievan.sk
Kote
Profil *
Moc pěkné, design i texty. Dost se u tebe dozvím.
Spikee
Profil
Opäť pekné.
Prečo je tam ten voľný priestor pod hlavičkou?
koudi
Profil
Ten nadpis tématu to přesně popisuje :). Ale jako vždycky - povedený.
Gekon
Profil
jozob
Nejen, že jsi trapný, ale taky dost dobrý kodér...
+Logo nemá chybu, jenom by tam nemusel být tak nevyužitý prostor
+ kód vypadá přívětivě
- favicon, je taková trapná:)
- eh, niežeby se píše zvlášť, ne? :) Jestli ne, tak promiň
- jsou nutná ta keywords?

celkově se mi to zamlouvá, ale vpravo máš až moc volného místa...

8/10
Radek Hrabůvka
Profil
jozob
Koukni se na stránku při vypnutých obrázcích, použitelné to je, ale u tebe jsem čekal lepší práci.
Je to veľmi dôležité. Testuješ, kdo si toho rozdílu v hlavičce všimne?

<!--[if lte IE 6]>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="/style/screen.ie.css" media="screen,projection"><![endif]-->
IE nezná projection, jenom all, screen, print

Ve stylech pro media="print,handheld" ti chybí generické písmo. Při použití těchto stylů se zobrazí dvě vodorovné čáry za « Staršie články.

Mám dojem, že i na Slovensku se píšou uvozovky stejně, jako u nás, 9966 - dolní / horní.

Kvalitní články, (ne-X)HTML i CSS. Předešlá hlavička se mi líbila více, ale to je subjektivní.

7/10
jozob
Profil
Díky za odpovědě.

Kote
"Dost se u tebe dozvím."
To máš štěstí. Já se na svým webe nic nového nedovím.

koudi
:o)

Gekon
"favicon, je taková trapná:)"
Upřesni. BTW: [Niežeby to bolo dôležité], ale mně se to líbí.

"eh, niežeby se píše zvlášť, ne? :) Jestli ne, tak promiň"
Prominu. Píše se to zvlášť a taky ne. Na významu se nic nemění.

"jsou nutná ta keywords?"
Ja Ti nevím... Je mi to jedno.

"vpravo máš až moc volného místa"
Nejseš Plaváčkův syn? :o)

Radek Hrabůvka
"Koukni se na stránku při vypnutých obrázcích, použitelné to je, ale u tebe jsem čekal lepší práci."
Já vím. Bylo hůř. :o) Někdy to napravím.

"Testuješ, kdo si toho rozdílu v hlavičce všimne?"
Mno, já jsem to měnil. A já tam rozdíl nevidím.

"IE nezná projection, jenom all, screen, print"
Díky, to jsem nevěděl.

"Ve stylech pro media="print,handheld" ti chybí generické písmo."
Teď jsem tam spatřil ještě větší chybu -- chybí konec delarace. Moje chyba při kopírovani.

"Při použití těchto stylů se zobrazí dvě vodorovné čáry za « Staršie články."
To je OK.

"Mám dojem, že i na Slovensku se píšou uvozovky stejně, jako u nás, 9966 - dolní / horní."
Přesně tak. Ale já jsem líný. Nevíte jakou klávesovou kombinací lze zapsat "dolní devítky" a "horní šestky"?

BTW: Co máte všichni s nevyužitým prostorem? Jo, při 1280x1024 to vypadá poněkud prázdné, ale nemyslím, že by to něco dokázalo napravit. Navrhněte změnu. Centrovat to nechci, zkoušel jsem to a není to moc hezký.

***
Čeština je krásny jazyk. :o)
Ospravedlnte prípadné chyby, česky píšem verejne po prvý raz. :o)
Mila
Profil
Takže pozor skoušel zkoušel

Web je O.K.
jozob
Profil
Mila
"Takže pozor skoušel zkoušel"
Lháři :o)
Petule
Profil *
Minulý design se mi líbil mnohem více, protože byl takový čistčí k tvé práci. Hodnotím pouze design. Do kódu není třeba mluvit. Ale i tak je pěkný zhledem k blábolníku..., také se mi nelíbí nevyužité místo dole na stránce. Ještě bych od klikacího loga posunul nadpis trochu níž. Možná až nepříjemně je blízko..., jinak dobrý.
Gekon
Profil
jozob
Než jsem si dočetl tvůj předposlední příspěvěk, málem mě odvezli! Jozob píše česky!!! Až pak přišlo vystřízlivění.. už jsem myslel, že jsi emigroval za lepším k nám:))
Radek Hrabůvka
Profil
Testuješ, kdo si toho rozdílu v hlavičce všimne? Mám na mysli jiný text na obrázku ve hlavičce a textovou verzi:
NIEŽEBY TO BOLO DÔLEŽITÉ x Je to veľmi dôležité.
Je to taková blbůstka, které jsem si všiml.

Já se na svým webe nic nového nedovím. Počkej, až přijde skleróza, to budeš hledat informace i na svém vlastním webu ;-)

Čeština je krásny jazyk. :o) Slovenština taky. Ja budu psat svojee kidy česky a mluvit budu kratce, bo su neblogujici ostravak.

Prý žádost o politický azyl ve Webylonu musí být podána v češtině, tak Jozob trénuje ;-)
Hugo
Profil
Pěkné, někdy si to musím přečíst :-).
jozob
Profil
Říkal tady někdo o nevyužitým prostoru v spodní části stránky? Nenapadlo vás, že je to účel? Je to quite simple:

1.) Znám lidi, kteří maji rádi, když si můžou odrolovat patičku výš než jen po spodek okna - mají rádi, když si ji můžou odrolovat někde doprostřed. (hmm... takový člověk tady právě mluví)

2.) Znáte ten blbý pocit, když uděláte kotvu (#něco) a pak, při použití odkazu vás to přesune akorát tak na spodek stránky a pak nic? Tak proto je pod patičkou tolik prostoru, aby se dalo odkazovat na kotvy umístněné ve spodní časti stránky.
jozob
Profil
Hugo
"Pěkné, někdy si to musím přečíst :-)."
No to by sem měl někdy taky skusit.
Petule
Profil *
jozob: Možná to je tvoje moto, ale rozhodně stránky nemáš hlavně kvůli sobě a většina to určitě ráda nemá, co nad tím přemýšlet takhle...
jozob
Profil
Petule
Nerozumím.

//Změna, už rozumím. Ale podívej se, je to jen pro lidi. Opravdu je lepší, když se stránka po kliknutí na odkaz (kotvu) přesune na správny místo.
HeWeR
Profil
Příspěvek nebyl určen k tomuto vláknu :) Reagoval jsem na něco úplně jiného.
Radek Hrabůvka
Profil
Můj soukromý názor k nevyužitému místu dole na stránce: Je to nezvyklé, někteří ve Frontpage a podobných programech doho dosahují entrováním. jozob to udělal čistě, jen pro monitor (a taky pro media: projection, umí Opera po stisku F11), a ten volný prostor se mi líbí a nikoho to noc nestojí a v ničem neomezuje. Mám za to, že kdyby jozob zjistil, že prázdný prostor na stránce snižuje přístupnost, tak by prázdný prostor na stránce okamžitě zrušil.
jozob
Profil
HeWeR
Nj, HeWeR se spamatoval :o)

Radek Hrabůvka
Přesně tak. Vystih jsi to jak kdybys mi četl myšlenky :o)
HeWeR
Profil
jozob
Ještě jedno se omlouvám. Měl jsem otevřeno moc témat a k nim příslušné stránky a blbě jsem si to spároval :) Vše je OK.

Na té tvé stránce jsem už dneska byl (?). Hmm… asi haluz. Líbí se mi to, akorát ten přechod mi nepřipadá moc jako odlesk :)
jozob
Profil
HeWeR
"akorát ten přechod mi nepřipadá moc jako odlesk :)"
Ale zjistil jsi, že je to odlesk. Takže je to v pořádku :o)
Chamurappi
Profil
Reaguji na jozoba:
Líbí.
jozob
Profil
Chamurappi
Díky. No není ten kód bez zbytečného balastu hezký? :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0