Autor Zpráva
*Čvachta*
Profil *
Co si myslite o :

http://cvachta.unas.cz/blog

barvy....
kod....
rychlost nacitani....
css...

(je to pouze nefunkcni sablona !!!) - zatim
DoubleThink
Profil *
Rákosníček má špatné pozadí (#98C68B místo #87CB74).
Dále nejsem fanda 3D vytažených textů ala WordArt.
Barvy působí trochu jedovatě.

HTML a CSS je ok

> Desing
Tím je myšleno co? dresing, design?
*Čvachta*
Profil *
No, tim je myslena velka macata kureci bageta s pikantnim dresingem ;-)))
*Čvachta*
Profil *
jo, mohl bys mi pomoci zmenit pozadi toho rakosnicka ?;-) pls
Fred
Profil
Hezká jednoduchá stránka s pěkným kódem. Na toho rákosníčka bacha, existují taky autorská práva, a u těhle věcí to není někdy sranda, požádal jsi autora?
Martin
Profil
Na uvodní stránce píšeš
Velikost písma se dá zadávat absolutně (v bodech = pt nebo pixelech px) nebo relativně (v procentech nebo ve stupních). Základní rozdíl je pak ten, že relativně zadané písmo si může uživatel zvětšit v prohlížeči (velikost písma), což u absolutně zadaných velikostí (pt, px apod.) nemůže
To, ale namyslíš vážně, že ne?
Fred
Profil
Martin
Ano myslí, jedná se o MSIE
Martin
Profil
Kde se to dá v tom článku najít? Řekl bych, že existuje víc jednotek(relativní em,ex,px absolutní mm,cm, in,pt,pc)
Nechme to být. Jinak ten web se mi docela líbí, až na obrázky v hlavičce. Ještě bych víc zvýraznil odkazy v pravo při najetí myší a bude to ok
*Čvachta*
Profil *
Potesi... toho rakosnicka pro mne delala Freya , musim ji napsat aby mi upravila barvy .... ;-) ten text mam takovej dojem je z http://www.jakpsatweb.cz/priklady/fonty.html, takze sorry Yuhů .. . ja jinej vyplnovaci text nanasel ;-) teda tak na rychlo.
*Čvachta*
Profil *
Upravil by mi nekdo barvy toho obrazku - nebo mi dal presnej navod jak na to v PS 7.0 CS CZ ??
*Čvachta*
Profil *
Byl bych moc vdecnej ;-)
Anonymní
Profil *
Xara?
*Čvachta*
Profil *
jj. bohuzel - nejsem grafik ;-(
yam
Profil
Me se ten web libi, hlavne pouziti barev je super. Az na to pozadi u rakosnika... :)
tady to mas upraveny - suiciders.wz.cz/img/rakosnicek.gif
yam
Profil
A to logo s napisem Brcalnik se mi prekvapive libi, nejsem sice pritelem tehle word-art-xara 3d efektu, ale tady mi jaksi sedi
*Čvachta*
Profil *
to mne tesi ;-)
*Čvachta*
Profil *
Ted nejak vypadlo FTP, opravim to zitra ;-)) - ty obrazky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0