Autor Zpráva
Gonzo
Profil *
Můžete prosím napsat trošku písma?

Celkový dojem, design, funkčnost


autolakovna


Děkuji všem
Gonzo
Profil *
díky, díky popořádku, hej...ty tam nepředbíhej
kamo
Profil *
hezký, ty odrážky v menu se mi moc nelíbí
lumpy
Profil
ja by som zmenil pismo odkazou v tom hornom menu, inak pekne
Gonzo
Profil *
hezký, ty odrážky v menu se mi moc nelíbí zvážim

ja by som zmenil pismo odkazou v tom hornom menu, inak pekne souhlasim


Už nikdo nenapíše, co je na tom zprdelený, nebo naozaj hezké
letim
Profil
Ten název firmy v hlavičce ??? Nějak mi ti tam nepasuje. Zruš ho,nebo ho předělej.
Jinak pěkný.
Miloš
Profil
Flash v pravém sloupci rozptyluje:
1) přitáhne oči
2) zdrží tím, jak se pokouším vysledovat, co to je; zdá se že to reaguje na myš
3) Aha, tak nereaguje. Zkouším na to kliknout, nic se neděje
4) Otráven odcházím
Takhle může dopadnout běžná návštěva.
*****************************************
Vrátil jsem se tam, zkusím být trochu konstruktivní:
1) Informační hodnota stránky autolaky-sluzby.html je dost minimální, sloučil bych s úvodní stránkou
2) Obrázky v referencích bych dal klikací – velké fotky by se otevíraly v popup oknech (www.sweb.cz/pichlik/archive/2003_04_13_archive.html
3) V kontaktech alespoň klikací e-mail, lépe formulář.
4) Text v obrázku loga (AUTA | MOTOCYKLY | LETADLA | KOVOVÉ PRVKY) vzbuzuje dojem, že je to menu
5) Žluté kostičky (menu1.gif) dej do CSS – jednak se nebude tentýž obrázek načítat 4×, druhak nebude zmatek při vypnutých obrázcích.
*****************************************
Celkový dojem – líbí (až na tu flešovou animaci)
avaranger
Profil
hehe, ja klikal na ty napisy v hlavicce a divil se, ze vsechny stranky maji stejny odkaz :D

Flash me "nasral" protoze sem si ho nechal prejet, cekal sem co bude, a nakonec se na nej nedalo ani kliknout.
Gonzo
Profil *
Ten název firmy v hlavičce ??? Nějak mi ti tam nepasuje. Zruš ho,nebo ho předělej
Pravda změnim


Informační hodnota stránky autolaky-sluzby.html je dost minimální, sloučil bych s úvodní stránkou
Web není dokončen (ladím a doplňuju)


líbí (až na tu flešovou animaci)
Ten Flash vám tam překáží, nebo vadí, že z něj nevede odkaz
Miloš
Profil
Gonzo
Ten Flash vám tam překáží, nebo vadí, že z něj nevede odkaz
Rozptyluje a mate, je to nefunkční zbytečné blikátko
Gonzo
Profil *
Můžete ještě okomentovat...

díky

toto
Miloš
Profil
Taky vás ty barevné kostičky v logu (vlevo nahoře) svádějí ke klikání (nebo aspoň k průzkumu myší)?

Ta flashová zhůvěřilost je tam pořád? Jo, už je klikací, ale když čtu vyberte si odstín, kua čekám, že si po kliknutí budu moct vybrat odstín; místo toho emjlový form. Dej na mě a tu fleš vyhoď úplně.

Ještě na okraj, drobnost: když měním velikost okna prohlížeče (třeba zapnutím levého panelu), migruje ti nahoře pistole.gif
Gonzo
Profil *
Dík za TIPY

Ještě na okraj, drobnost: když měním velikost okna prohlížeče (třeba zapnutím levého panelu), migruje ti nahoře pistole.gif

Co mám udělat, aby nemigrovala??
Miloš
Profil
Nejprostší řešení – sloučit s top.jpg do jednoho obrázku. Je snad nějaký důvod, proč musí být ta pistole zvlášť?
Gonzo
Profil *
Je snad nějaký důvod, proč musí být ta pistole zvlášť?
NEMUSÍ

ale chtěl jsem aby byla... mimo rám
Miloš
Profil
Pak by to šlo udělat tak, že přidáš nahoře pruh v barvě pozadí stránky; tu barvu bys ale musel trefit přesně, což se u JPG nemusí (hned) podařit. Šlo by to sice jako gif (nahoře průhledný pruh), ale to by bylo velké jako dobytek.
platinum
Profil
Když už tam chceš mít ty barevný odrážky,tak je dej do menu k odkazům.Je to přece lakonvna ne?
A to V.Ž.I. sro bych dal vedle odkazů pod nápis "lakovna".
V hlavičce je to dost rušivý a je dost přeplácaný.
Jinak dobrý...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0