Autor Zpráva
Dex
Profil
Prosím zhodnoťte tento muj web a případně mi malinko poraďte.
http://w-comp.unas.cz/test/index.htm
prosím berte v potaz že to jsou teprve moje třetí stránky v životě. Díky
a pusťte se do mě :)))
tiso
Profil
...niekto spraví na prvýkrát lepšie stránky...
Dex
Profil
stránky nejsou zcela hotové , na všem se pořád pracuje :))
OBr
Profil
Jestli ten obchod chceš mít na webzdarma tak zruš to automické přesměrování z úvodní stránky. Pokud se nepletu tak je to v rozporu s pravidly.
* Proč jsou napravo ty flashove hodiny? Mě takovo podle mě zbytečné blbinky odrazují.
* Nešel by udělat odkazům hover efekt?
* Menu by chtělo celkově předelat, ale ne ho udělat obrázkové. Zkus použít CSS
ph@tE
Profil *
Todle jsou taky moje teprv třetí stránky.... http://www.phateweb.wz.cz
Casero
Profil
ph@tE
ježiš...to se nedá srovnat...někdo počítá za svý první sgtránky stránky s obsahem ahoj....druhý s obsahem ahoj toto jsou moje druhé stránky....zatímo jinej udělá hned nějaký složítý stránky...prostě to nemůžeš srovnávat
HeWeR
Profil
Casero
Souhlasím. Mé první stránky jsou toto www.1000000par.unas.cz (asi 2 roky staré :)). Třetí stránky www.nadrzeni.wz.cz (asi rok staré). myslím si, že se to také nedá srovnávat. Prostě, ještě před těma prvníma jsem udělal hodně stránek, ale nikde jsem je nevytahoval. Potom, dělal jsem hodně aktualizace, četl různé články a další stránky jsem udělal až za půl roku. Zatímco Dex pravděpodobně začal nadávno a za těch několik dní stihl udělat už třetí stránky :))
Dex
Profil
no začal sem s tím asi před 4 měsíci a první stránky to byl děs, druhé (mužete vidět u těch testovacích) a ty třetí hodotíte :)). Vidím že mám ještě hodně co dohánět :)))
Anonymní
Profil *
ja teda nevim, ale nelíbí se mi to měnící se pozadí...
Dex
Profil
No to pozadí se mi celkem líbí, ale je to věc vlastního vkusu.Ale i tak diky za připominky, kterých moc nebylo ale i tak diky. Jsem rad za kažkou připominku nebo názor který mi někdo napiše:).
Dex
Profil
Tak sem dodělal nějaké efekty (Hlavně u odkazů)a trochu to celkově vylepšil.
Dex
Profil
Potřebuji HEPL prosim, nevite někdo proč mi ICQ status ukazuje že jsem offline i když jsem online?? Už nevim co mam špatně.
HeWeR
Profil
Dex
Založ nový topic.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0