Autor Zpráva
Marfig
Profil *
Dobry den,
tak jsem se pres Vanoce nudil a predelal jsem web. Pridal jsem pro admina rozhrani pro editaci, kupa toho je v databzi. Ale k veci, prosim o smysluplne a inteligenti pripominky. Necekam ani tak chvalu, byt trochu by se za to trapeni hodila, ale spise poznamky, co by mohlo byt lepsi, ceho se mam priste vyvarovat.
To vse o www.zsgh.cz
Acci
Profil
Ten žlutý hover po najetí na odkaz je škaredý, aktualní datum a čas každý ví a nemusíte jim připomínat (lepší by bylo třeba, na přestávku zvoní za 35 minut)
Marfig
Profil *
S barvou odkazu: neni problem zmenit, treba na?? Hodiny? Zajimave s tou prestavkou, to me nenapadlo, budu nad tim premyslet. A jinak?
tomasss
Profil
ja by som asi zmenil farbu pisma aspon v tej hlavnej casti kde mas obsah... z ciernej na nejaku hnedu, cokoladovu... a takisto farbu odkazov
k menu: pri najdeni na odkaz by sa mohla zmenit farba celeho ramceka okolo odkazu.. (tak ako ked ukazes na "Rozmístění učeben")
JiK
Profil *
je to dost hezky, jen ty zlute odkazy nebrat. Zkus si u pixyho najit jake barvy se k sobe hodi.
yam
Profil
a:hover je zluty, to mi rve do oci :)
Jinak mi vadi ramecky v tabulce v menu, nutnost registrace pri hlasovani pro prace zaku a chybi nejaka "sranda sekce" pro pobaveni :)
Marfig
Profil *
Zluty hover akceptuji, neco s tim udelam, jak jinak chcete ale resit hlasovani, aby to neodklepli 100 z jednoho PC jeden clovek, pomoci cookies a cas z jednoho PC? A co kdyz prijde jiny uzivatel. Rad se necham inspirovat, jak by jste to resili.
Petr
Profil
Datum, čas vyhledávácí centrum bych umístil na pravou část webu. Nabídku bych pak posunul nahoru pod vaše logo. A stím časem na zvonění přestávky je dobrý nápad.
tomasss
Profil
no pocas hodiny asi vela ludi nesurfuje po skolskej stranke ;-)
takze cas na zvonenie neviem neviem... a ked ma niekto informatiku na zakladnej skole tak
vacsinou je to najlepsia hodina a nebude ma trapit kedy zvoni :-)
aspon u nas to tak bolo...
Marfig
Profil *
Souhlasim s tomasss, doba do zvoneni vypada zajimave, ale ze stejnych duvodu jako uvedl to asi delat nebudu. Ale diky vsem za nazory.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0