Autor Zpráva
Atatürk
Profil *
http://ogc.wz.cz ....strany me tridy.....hodnotte, krytizujte, radte....
Atatürk
Profil *
...no cekal sem teda vic rad :(
hanakus
Profil
Úvodní stránka (úplně první) je fakt divná, nic na ní není, kromě už dost opotřebované fráze "pokračujte kliknutím zde". Kromě toho, že je to na nic, zní to dost trapně. Takže tam dej rovnou index2.php. Nadpisy bych udělal výraznější. Díky tomu, že nejsou skoro vidět a jsou na pravé straně, skoro jsem si jich nevšiml. Kódování češtiny není nastaveno.
Atatürk
Profil *
...ja vim ze je ten preindex na nic, ale snazil sem se tak vyresit peoblem s wz reklamou, ktera by jinak oxidovala na vsch strankach.....jestli je nejaky napad to vyresit budu jen rad!!!!
lubos_z_kotelny
Profil *
ja bych reklamu dala nekam jak mas " ...na stránkách mé "skvělé" třídy, o které je...". nemusi byt HNED nahore, ale tak, aby byla na 1. strance videt bez rolovani. nebo ji radsi dej dolu, to neni takovej opruz jak vstuptestranka.
Miloš
Profil
Já bych to intro přeformuloval: Zde, prosím, klikněte levým tlačítkem Vaší myši, neboli http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html#odkazy (BTW to ZDE ani není skoro vidět)

"skvìlé" tøídy … dostateènì … pøekrásnej … samozøejmì … nejvìtší pravdìpodobností kecù … smìle rozhlédnìte
Co takhle <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250"> ?

Na to, že ten text, který se po najetí myši mění, je subnavigace, jsem přišel náhodou. Spousta lidí si toho ani nevšimne. A má to ořesný (neboli minimální) kontrast
hanakus
Profil
Miloš
Myslím že to má v iso-8859-2

Atatürk
Dobře s tou reklamou je to problém, ale vstupní stránka se určitě dá udělat lépe a přehledněji.
Miloš
Profil
hanakus
Myslím že to má v iso-8859-2
nechci se do krve hádat, můžeš mít pravdu; já to blíž nezkoumal, ale vzhledem k tomu, že mi Opera češtinu nezobrazila a Exploder ano…
hanakus
Profil
Miloš
Měl jsi pravdu je to windows-1250.

Atatürk
Ale je lepší to psát v iso-8859-2 (kvůli uživatelům co mají jiný OS).
Miloš
Profil
hanakus
Ale je lepší to psát v iso-8859-2 (kvůli uživatelům co mají jiný OS).
což je nesmysl. Od toho tam ten charset je, aby prohlížeč použil správnou kódovou stránku.
BTW nejlepší je UTF-8
Mistr
Profil
Atatürk
Možná to tady již bylo předhodnotiteli zmíněno, ale já jsem si všimnul:
(1) Kontrast barvy písma a pozadí na první stránce je hodně špatný.
(2) Myslím, že Tvá obliva dvojtečkám je až přehnaná.
(3) Z toho OGC vlevo nahoře udělej klikací odkaz na první stránku webu (tedy ne na tu s tou fotografií).
Atatürk
Profil *
for mistr:
k tomu tretimu bodu....prijde mi to trochu jako blbost kdyz je hned vedle odkaz "uvodni stranka" ;-)
Mistr
Profil
Atatürk
Vím, všiml jsem si toho, ale tím se nenech zmást. Víš, lidé jsou zvyklí, že když klepnou na logo (či na jiný obrázek) v levém horním rohu, že se okažitě dostanou na titulní stránku webu. Podívej se třeba na Seznam nebo na Jak psát web či koneckonců na tuto stránku:


Když návštěvníci klepnou na logo a nic se nestane, pak teprve začnou hledat nějaké odkazy typu Hlavní stránka, Úvod apod. Jenže to všechno zdržuje a již to není tak komfortní vůči uživatelům.

Takže i přesto, že máš odkaz Úvodní stránka, udělej v zájmu uživatelů klikací logo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0