Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den.
Můžete prosím napsat svůj názor na stránky
greenline.jonweb.cz .
Zajímalo by mě, jak se vám líbí stránka celkove (ne pouze po straánce graf. zpracování) - kód, použitelnost, užitečnost, ...
Díky moc za názory.
Casero
Profil
podle mě, opravdu pěkné, apovedené stránky...občas ale nechápu, prč třeba v menu, které je v divu, ještě dáváš každý odakz do spamu??..nejde to nastylovat, jednodušeji??
Knoppi
Profil
Také se mi to líbí. Jednoduché a čisté.

Pro "Novinky", bych vytvořil zvláštní sekci, nebo ji zařadil do levého sloupce. Co až nich budeš mít víc, kam je budeš vkládat? Do řádku?
Anonymní
Profil *
Casero
Sám nevím, proč tam jsou ty spany, ale nejspis to bez nich nefungovalo, jinak bych je tam nedaval - už je to davno, nepamutuju se.

Knoppi
Na konci textu v tom řádku s novinkou je odkaz "více" a po kliknutí na něj se zobrazí všechny novinky (zatím tedy jen jedna).
Casero
Profil
Anonymní
jasný...sem tam hold nemoh najít vžádnou chybu, tak sem byl rád, že sem aspon nějakou výtku našel:DD
ato3
Profil
Anonymní
Já jsem drobnou chybku našel..
po registraci, když si chci založit nový onStatus, tak ti v pravém sloupečku přelézají ikonky až přes patičku(v IE a Opeře je to v pořádku)

.. jinak se mi stránky moc líbí i z hlediska použitelnosti.
ato3
Profil
..oprava!! ne v pravém, ale levém sloupečku:-)
Knoppi
Profil
Anonymní Jo, pravda. Nevšiml jsem si s tou novinkou. Jen také mi přijde divný ten span. Podle mě tam vůbec nemusí být. Stačilo by třídu dát do odkazu, nebo ještě lépe. Udělat menu pomocí seznamu k tomu je to přímo ideální a sémanticky správné. Uričtě je zbytečné dělat menu takhle, když k tomu máme správné značky. Neřekl bych ani slovo, kdyby se jednalo o složité menu..., někdy to prostě jinak nejde, ale v tvém případě to jde. Jinak se ti to povedlo.

Ještě mi chybí webová typografie. Takzv. pevná mezera mezi slovy k tomu určenými, aby se zalamovali jak mají. Mrkni sem http://typografie.dero.name/ , ale to už jsou vychytávky. Ale nemělo by se na ně zapomínat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0