Autor Zpráva
tobolka
Profil *
Dobrý den jaký je váš názor na moji stránku. Děkuji za hodnocení

tobolka.ic.cz
Miloš
Profil
Po načtení to vypadá pěkně – ladí to oku, ale:

Cotojátko v logu ukazuje e-mail, ale odkaz vede na úvodní stránku. Matoucí, ruší to.
O je o tebe. Umý neska dohajslu ňegdo čezki!?

Fotogalerie: v názvu je první serie, v textu pak po malých sériích. Dále – fotografie bych hledal pod odkazem fotografie a ne komentáře

Hlavní navigace – v okouzlení cotojátky tato přinášejí duplicitní informace:
Úvodní stránka]Klikni pro návrat na úvodní stránku (obzvlášť pikantní, když na ní jsem!)
VyhledáváníProhledávání textů a komentářů (nikdo neví, co je to vyhledávání)
Napište miNapište vzkaz autorovi (Aha, tak mi je autorovi, že jsem to nevěděl)
Ke staženíVěci ke stažení (Co by ještě mohlo být ke stažení?)

Online: 3 lidé – „To je ale frajer! Jak to hned pozná.“
tobolka
Profil *
Díky ,když jsi to tak čtu tak se bavím. Maš totiž uplnou pravdu, předělám to. Díky
Mistr
Profil
Já tedy to hodnocení načnu.
(1) Stránka mi přijde barevně dost potemnělá.
(2) Některé popisky v hlavičce jsou dělány pomocí Derových Cotojátek a některé prostým žlutým rámečkem. Proč je tam tato různorodost? Krom toho bych tyhle popisky osobně zlikvidoval.
(3) Trochu Ti pozlobívá čeština, co? Například v hlavičce je pravopisná chyba v odkazu O mě. Místo toho by tam mělo být O mně, protože je to podle 6. pádu ((o) kom, (o) čem) a tam se píše mně.
(4) Jaký význam mají na stránce http://www.tobolka.ic.cz/?docs v patičce ty zpětné odkazy?
(5) Udělej větší mezery mezi řádky. Tetx je příliš nahuštěný na sobě.
(6) V kontaktech umožňuješ poslat poštu jakési Janě Veselé. Co to je za člověka? Asi to nebude správkyně pedologických labotratoří u nás na Stavební fakultě ČVUT v Praze, viď?
(7) Otevřu-li si článek, mohu na jeho název znovu kliknout. Proč?
(8) Zauvažoval bych nad odkazy typu ...pokračuj (408 slov, 1 obrázek)

Všechno je výše popsané je mým názorem na předložené dílko. Zda se jím budeš řídit, záleží čistě jen na Tobě.
Mistr
Profil
Já tedy to hodnocení načnu.
Safra, než jsem to dopsal, tak mě Miloš předběhl.
Mistr
Profil
Miloš
Umý neska dohajslu ňegdo čezki!?
Snažíme se...
b_are
Profil
Jako jo, není to spatny, ale proc to ma uplne stejnou strukturu a relativne i vzhled jako vsechny blogy, co jsem kdy tady proklikl :) akorat jina hlavicka :)

- ale je to jen muj subjektivni nazor, takze treba si ho vubec neber, kazdopadne moc blogu jsem nevidel, ale vsechny, co jsem videl, si troufam tvrdit, ze jsou prinejmensim hodne podobne tvemu..
tobolka
Profil *
tak jsem již opravil pár chyb, předělal jsem mezery mezi řádkama a na daším usilovně dělám
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0