Autor Zpráva
klokyn
Profil
Dobrý deň,

neviem po koľký krát tu už otravujem s redesignom, alebo nejakým webom. Ale budem rád, ak vychytáte čo najviac chýb na mojom novom designe PK weblogu. Ďakujem za kritiku hudby webdesignu ;-)

So srdečným pozdravom Peter Kincel (Klokyn)
HeWeR
Profil
Grafiku bych nazval jako hodně povedenou. Kód jsem blíže nezkoumal, protože by mi dalo hodně práce tam něco závažného najít. Vyvaruju se i trapných poznámek, které mám ve zvyku (jako např. styl pro tisk), protože jsem zjistil, že je stejně nikde nebere vážně :)

Jsem rád, že máme takřka stejnou plochu xD. Od všech zástupců prohlížečů až po Spider-solitare či jediné hry, které mám nainstalované (tzn. GTA: VC, GT: SA, NFS, Fifa, The Sims, Mafia, CS – to mám ale 1.5). Obsah blogu se mi líbí a přidám do RSS čtečky :)
Knoppi
Profil
klokyn: Povedený blog, moc se mi líbí. Všiml jsem si chyby v hoveru, přičemž soudím, že zajímavý hover v nadpisu je css obrázek na pozadí. Po zvětšení písma, téměř zmizý a deformuje se do neviditelnosti..., jinak opravdu dobrý...
marat
Profil
Pěkný.. ;)
klokyn
Profil
HeWeR
Grafiku bych nazval jako hodně povedenou
Ďakujem a to som ani nepoužil photoshop ;-)

Kód jsem blíže nezkoumal, protože by mi dalo hodně práce tam něco závažného najít
Myslím, že až tak veľa práce by to nebolo. Často robím chyby.

...které mám ve zvyku (jako např. styl pro tisk)
Asi by som ho mal zaviesť, ďakujem.

K ploche: Tie hry sú také stálice. Druhé nainštalujem a po krátkej dobe vymažem. A tak sa síce veľmi nehrávam :)

Knoppi
Ďakujem za poznámku, budem to riešiť. Našťastie to nie je až také hrozné a stáva sa to len v exploreri ;-)

marat
Dík :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0