Autor Zpráva
Erix
Profil *
Prosil bych zhodnotit prezentaci firmy vyrábějící příslušenství pro větroně: http://www.imi-gliding.com/

Díky E.
klokyn
Profil
- povedal by som, že mi to pripadá jednoduché, ale lepší výraz je "suché"
- nebolo by menu lepšie zarovnať doľava?
- pohral by som sa z celkovým pozadím stránky
- prečo nie je aj na úvodnej stránke aktívny odkaz "Novinky", ako je to spravené pri ostatných stránkach?
- menu patrí do <ul> (skôr do <menu>, ale je tam to XHTML 1.0 Strict)
- hmmm, prečo je na celej stránke použitý nadpis h1 a potom až h3. Nikde nevidím h2
- neviem či je to chybka: v českej a nemeckej verzii je v pätičke len "2005 IMI Gliding Equipment", ale v anglickej "2005 IMI Gliding Equipment Hosted by Lookanima"

Inak sa mi design k účelu webu páči
All4Net
Profil
Zmen celkove pozadie stranky z bielej na nieco ine decentne, a ostatne nechaj tak! ;-)
lumpy
Profil
Erix
-tie dva odkazy na českú a nemeckú verziu podla mna vyzeraju divne ked su take priesvitne, ja by som im dal silnejsie farby
-a divne sa mi zdalo ked som chcel otvorit obrazok, otvoril sa mi v tom istom okne a to sa mi velmi nepaci lebo musis klikat dozadu v prehliadaci
-no a samozrejme zmenit to pozadie celej stranky

inak v pohode podla mna
klokyn
Profil
lumpy
otvoril sa mi v tom istom okne a to sa mi velmi nepaci lebo musis klikat dozadu v prehliadaci
Niekomu vadí že musí kliknúť na späť, iní sa zase dobre nevedia orientovať vo viacerých oknách a nevedia sa naspäť vrátiť vôbec ;-)
Kote
Profil *
Jsou moc pěkné, příjemné barvy a orientace je dobrá.
letim
Profil
Menu se mi zdá dost robusní.změnil bych ho taky barevně nebo v jiném písmu.
Jinak v jednoduchosti je síla i krása.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0