Autor Zpráva
yam
Profil
Uvítám jakékoli připomínky (design, kód, funkčnost, ...) ke stránkám
suiciders.wz.cz
Jedná se o jednoduché stránky o aktivitách libereckého klanu jedné on-line počítačové hry. Hlavní důraz jsem kladl na jednoduchost, přehlednost, funkčnost, kód a samozřejmě jsem se snažil to opatlat nějak tak, aby se na to dalo dívat :-) (i když vím, že design je nic extra)

Díky moc!
Hanz
Profil
Hezké stránky jen bych v tom menu udělal ještě kromně zmněny barvy nápisu i "podsvícení" (zmněna barvy pozadí)
Fred
Profil
Možná bych vyhodil ty <b></b> ze stránky members a přidal do css
td:first-child{font-weight:bold;}
td.r60:first-child{font-weight:normal;}
A ty e-maily bych tam takhle napřímo taky nedával, kvůli spamu.
Pěkný stránky.
Wan-To
Profil *
Nedával bych tam vstupní stránku s obrázkem. Někomu by mohlo vadit, že musí ještě někam klikat, někdo na tohle vůbec nepříde. Pokud to máš kvůli reklamě Webzdarma, tak bych doporučoval alespoň přesměrování po načtení banneru.
yam
Profil
Hanz - zkusil jsem, ale pak menu pusobi moc estradovite a pri prochazeni stranek to pusobi jako rusivej element
Fred - diky, css upraveno. Ohledne emailu, ja jim to taky rikal, ale pry jim to nevadi...
yam
Profil
Wan-To - uvodni stranka se jeste bude menit, bude tam uveden sponzor klanu.
mat
Profil
dvě připomínky

- chvíli mi trvalo, než jsem přišel na to, že úvodní stránka je vlastně stránka news - možná by nebylo od věci přejmenovat news na index (nebo otevírat při vstupu nějakou jinou stránku, která tím indexem bude). K tomu se pojí ještě malá poznámka - bývá dobrým zvykem dělat logo v hlavičce klikací a vedoucí na právě ten index.

- a druhá: menu bych udělal kontrastnější, stejně tak hover efekt u menu - tohle není vidět

- a ještě "drobnost" (pro mě ale dost k nepřekousnutí) - IE mi nezvětšuje to pidipísmo, které používáš, doporučuji velikost písma definovat v procentech... - a není pt náhodou jednotka pro velikost písma v typografii? Asi bych jí použil jen pro tiskový styl, pro obrazovku asi ne...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0