Autor Zpráva
Lukk
Profil *
Stránky http://e3.kvalitne.cz jsou stránky jedné dnes už neexistující třídy. Zajímalo by mě co si o ní myslíte. V kódu budou zřejmě nějaké ty chyby. No ale hodnodnocení nechám na vás.
Ikarus
Profil
mně to přijde jako takovej nikterak moc zajímavej barevnej mišmaš. Bílý písmo na žlutým pozadí je fakt strašný. Možná bych pochválil logo, akorát by mělo být větší. je tam všude moc volnýho místa.

Stejně tak informace kdo slaví svátek, taky tolik místa nepotřebuje (jestli vůbec nějaký potřebuje...)
Wan-To
Profil *
1. Z jasně žlutého pozadí bolí oči. Navíc bílý text jde špatně číst.
2. Nedoporučuji používat rámce, bylo by dobré web přepsat do tabulky
3. Nevím, jestli má cenu zobrazovat na stránce, kolik je hodin a datum - to je vidět na start liště Windows (i u Linuxu, alespoň u Mandrake). Se svátkem je to něco podobného.
4. Povedené logo a modré proužkované pozadí! (jen to ostatní se k tomu nehodí...)
5. Nebylo by od věci použít CSS.
6. Nabídka není k dispozici. Veškeré ukládání obrázků a fotografií je trestný čin. - tak to rozhodně trestný čin není. Odradí to tak akorát uživatele, kteří nemají s internetem zkušenosti, ti však většinou obrázek nedokáží uložit ani s povolenou nabídkou. Stačí si otevřít zdrojové kódy a podívat se na URL obrázků.
7. Ankety Blueboardu se k tomu moc nehodí, ale to je věc vkusu.
8. Validátor http://validator.w3.org hlásí 24 chyb. To ale není věc, která by normálnímu uživateli nějak vadila.
Shrnutí: celkově mám ze stránek spíš negativní pocit, a to hlavně kvůli grafice, ze které mě bolí oči...
Kráťa
Profil
Bílé písmo na žlutém pozadí není vůbec kontrantní.
Petr
Profil
Jak máte levé menu tak bych dal pryč ty ankety aby se nemuselo jezdit z levou časti nahoru a dolů a bude to vypadat lepe. Ty ankety bych přesunul na pravou stránku a nebo zvláštní odkaz ankety.
JiK
Profil *
zlute pozadi neni moc dobry napad a stejne jako u spousty zacatecniku ti chybi meta tag s kodovanim (asi win1250) v hlavicce takze netunguje cestina. aspon v sekci kecy.
Lukk
Profil
Ankety jsem předělal. Trochu bojuju s tím pozadím. Zkoušel jsem barvy různé ale nic mi k těm ostatním neladí...
Glacier
Profil *
Tak zkus jinou barvu písma (co třeba černá) možná to nebude dobrý, ale určitě bych to vyzkoušel.
A chtělo by to nějakej hover v menu.
Lukk
Profil
Glacier
Co je to prosím hover? No to já bych vyzkoučel jinou barvu písma ale představa že tu barvu písma budu muset změnit v nějakých 300 souborech mě děsí. Kdybych se tenkrát naučil CSS tak by to byla pohoda...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0