Autor Zpráva
Mirek.
Profil *
Nešetřete mě

Zdravím vás, napadlo mě, že by bylo dobré zjistit názor lidí tzv. od fochu, tak bych byl rád kdyby jste to očíhli a popř. zareagovali, podotýkám však, že se jedná o firmu mého otce a vlastně kvůli němu jsem se začal před půl rokem učit dělat www a také by možná stálo za zmínku že je to můj první web na síti. Vytvářel jsem to v poznámkovém bloku.

http://kono.kvalitne.cz
habendorf
Profil
Na první pohled:
1) intro pryč
2) zvuky pryč
3) ty opajcnutý hodiny pryč

Není to logo tak trochu Nokia style?
Mirek.
Profil *
No co se tyce toho intra, tak to by me trochu bolelo :)
Zvuk dat pryc muzu, stejne sem to spis tak zkousel..
Hodiny, toho jsem se bal kdyz jsem je tam daval, je fakt, ze uz jsou trochu okoukany..
A co se tyce toho loga, tak uz delam na necem jinym, protoze uz mi to rekli dva lidi ze je to jak nokie, ikdyz jsem to delal v malovani windows..

tak dik :)
Wan-To
Profil *
ikdyz jsem to delal v malovani windows
Můžeš mi říct, jak jsi to logo udělal v Malování Windows???
Mirek.
Profil *
Nevyjádřil jsem se přesně, bylo to myšleno na ten text KONO, jak psal habendorf, že je to jako ve stylu NOKIE, tak ten text KONO jsem nakresil v malování, to ostatní (planetky) jsem vytvořil v blender..
Wan-To
Profil *
Tak to už možnostem mspaintu celkem odpovídá...
Wan-To
Profil *
Všiml jsem si takové jedné chybky, když jsem si logo znovu prohlížel: v okně 800 x 600 banner webzdarma logo překrývá. Jinak to jsou celkem povedené stránky.
yam
Profil
1) ve firefoxu to vypada jinak nez v IE (napriklad pozadi, mizici text pod reklamou "levne, vyhodne, ..." nebo co se tam pise)
2) kdyz se na to kouknu teda holt v IE - zarazi me hlavne hodiny a relativne malej prostor pro obsah. uz jenom ta horni cast, kde je reklama a logo, je obrovska. Pri 800x600 to nemuze vypadat moc dobre. Navic to menu je zbytecne moc "monumentalni" a pritahuje pozornost. Pozornost by mel pritahovat hlavne obsah. Taky jsem si vsiml, ze v IE nefunguje prave tlacitko na mysi (ve firefoxu samozrejme ano). To me stve.
O kodu radsi ani nemluvim, to je desna prasarna. Samej javascript, nesmysly 5 pevnych mezer za sebou, jednou tagy velkym, jednou tagy malym, absolutni absence css, pouzivani font face, size, frames, ... muzu pokracovat :)

// i kdyz... moje zacatky s html byly mnohem horsi :o)
ax123
Profil
Nahodou mam po ruce operu a v nise Ti to uplne rozhodi. Pravy sloupec presahuje pes svetle tmave modrou do bile za ni. Nebeha mi cestina. (a to nejen na klavesnici) . Kontakt je vystredenej doprava, jestli to byl zamer, tak nevypada zrovan nejlip. Jinak to jezdici cisi za mysi me dost rozptyluje, to bych taky zrusil. A mozna ty obrazky nad menu bych vynechal, ale neni nutne
petr
Profil *
Hned mne to prásklo do očí. Přece pravopis. ZABÝVÁ se píše s Y. No a celkově je ten text nějak divně složený - chtělo by to celé překopat. A nakonec i ta modrá barva je taková vyblitá.
Cody
Profil
No mě fakt štvou ty hodiny, to bych dal pryč (ale to už bylo řečeno). Za jakýho důvodu je zakázaný pravý tlačítko? Svinstvo! Promiň, ale tohle fakt nesnáším. Nefunguje kódování, rotože ho nemáš v hlavičce zadaný.
Díky zakázáni rolování levého menu se v rozlišení 800x600 nezobrazí menu celé - fatal error! Tytéž problémy má hlavní okno.
Ale na první pokus hezký, promiň jestli jsem byl příliš tvrdý, ale psal jsi - nešetřete mne.
Ice
Profil *
Ty jsi ty hodiny jeste nedal pryc. Co takhle dusevni vlastnictvi? Ty hodiny, radej studuj a neopisuj....
Indy
Profil
Pro 800*600 IE6: Nejde to číst. Nebylo by od věci dát do menu posuvník. Texty v pravym framu se tam nevejdou a musim scrollovat horizontálně i vertikálně. Navíc v podmínkách ti text leze přes bílý a obě modrý pozadí. Myslím že to nebyl účel. Jo a k tomu obarvenýmu posuvníku: Když už, tak zvol aspoň trochu vyraznější barvy. Úplně se ztrácí do pozadí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0