« 1 2
Autor Zpráva
Radek Hrabůvka
Profil
Railbot meloun vychází z předpokladu že jednou jde prodat cokoliv. Aby prodal podruhé, změní název a sídlo firmy.
All4Net
Profil
Railbot
Vobec si nepochopil co som pisal ja a este zopar ludi na zaciatku tejto diskusie. Dohnal si to do uplne inych smerov. Precitaj si este raz co som napisal a zamysli sa nad tym...
Railbot
Profil
Radek Hrabůvka
Napsal jsi to krasne...tak nejak by to asi muselo byt :)

All4Net
Procitat si uz nic nebudu, na to je muj cas prilis drahy :) Ale tak v pohode. Ja nazory jinych respektuji, nemam s tim problem. Stale si vsak stojim za svym.
Noobos
Profil
Awarus: pochybuju, že bys udělal tenhle web za DVĚ hodiny. Teda samozřejmě pokud bys neměl udělaný jiný, nezkopíroval ho a nevyměnil grafiku. Pokud ano, tak seš borec.
Anonymní: si kretén.

Podle mě 3-5 tisíc
roberta
Profil
Railbot
Stranky muez delat lenoch nebo rychlik, ale ta stranka bdue vzdy stejne pokud to vezmeme az tak doslova, a prece nikdo nebude cloveka platit od hodiny kdyz se flaka a moh to mit uz davno. Proste to je blbost.

nuž ale takto, na počudovanie, fungujem už pár rokov :) vždy poviem cenu a čas, za ktorý som to schopný urobiť. a cenu si určím, tak ako som to popísal vyššie. ak to vyhovuje zákazníkovi, tak sa dohodneme, ak nie tak zákazník ide k niekomu inému... a flákanie si nikto seriózny nemôže dovoliť, pretože sa to veľmi rýchlo roznesie a nik si už od flákača nič neobjedná...
All4Net
Profil
Aj ja to tak robim. Poviem, ze za 6 dni mate dizajn, a za dalsich 15 dni stranku. Cena je tolko a tolko.
Chcete to skorej? OKey, cena je ale vyssia.
Stařec
Profil *
Pánové - držte cenu nahoře nebo za chvíli -
jak to tak tady na webu sleduji - bude nabízet stránky každý a nakonec zadarmo.
Uvědomte si že majitelé firem si to odečtou z daní,
a až přijdou na to jak se to dá udělat tak se s Vámi nebudou mazlit.
Webová stránka je trvalá hodnota - není to na jeden den - za který děti majitele firmy touto částku utratí na diskotéce, zatímco Vy sedíte u PC a makáte.
Toť moje zkušenost.
All4Net
Profil
Stařec
Moja rec. Ale mnoho ludi co tu pisem ja, Ty a este iny, tak to pochopia, az neskor. A potom aj oni budu nadavat na tych ako su teraz oni, ktori kazia ceny a neprimerane ich tlacia dole.
Axamith
Profil
Nebudu hodnotit kvalitu kódu, vzhled, funkčnost apod. uvedeného webu. Ale uvědomte si, že to co děláme je vpodstatě programátorská práce. A to nemluvím o grafice. Já vím, že web dokáže napsat kdejakej student. Ale i ten student ho musí nějak napsat, vytvořit, vložit do toho svoji myšlenku . . . A za to všechno se platí. Kolik si myslíte, že stojí reklamní poutač od firmy, pro kterou je zmiňovaný web udělaný. Webová prezentace je taky reklama a musí se zaplatit. Některé weby jsou jednoduché, jiné složitější, ale vždy je musí napsat někdo, kdo ví jak na to. Spočítejte si, kolik hodin se taková stránka asi dělá. A přepočítejte si to na hodinovou sazbu. Kdo z vás by dělal za pár desetikorun na hodinu ??? Psaní webu je taky práce. Jestli chcete mrvit ceny, tak prosím. Dělejte svoji práci za hubičku. Já to dělat nebudu. Živím se jako programátor ve strojařině a nedělám za pakatel. Co na tom, že dokážu napsat program na pár minut. Já to umím a prodávám svůj um. Jiný to neumí a tak si to kupuje. To samé je s webem. Ten mám jako koníčka a ne jako obživu, ale určitě bych svoji práci neprodával pod cenou. Jsem samozřejmě proti oškubání zákazníka, ale svoji práci chci být náležitě ohodnocen.
webak
Profil *
za praci by si to mozna 2000 zaslouzilo ale jak se vezme jak to vypada jako celek a pak jeste jestli se ten co si to objednal trochu ve webech vyzna tak bude problem prodat to za 500,to pak mozna tak gratis anebo si s tim jeste trochu pohrat. Stranky takovehle kvality zvladne kazdy kdo ma doma komp a frontpage s malovanim, takze vseci az na moji babku
meloun
Profil *
Vás všechny asi doposud živí maminka, nebo co. Pokud si nevemeš alespoň těch 6-7 litrů tak seš b...j.
Stejně si pak ještě majitel vymyslí předělat něco a pak budeš zízat. Takhle bude maximálně spokojenej že má + nějaké dodělávky v ceně.

Sídlo firmy si měnit nemusíš, firem bez prezentace je zaplať pán"majitel" dost.
llook
Profil
Grafický návrh mě nijak neoslnil, ale ani nevyděsil. Grafiku ale nemůžu hodnotit, když neznám corporate design té firmy.

Musím říct, že současná podoba se mi líbí víc než ta navrhovaná. V návrhu se mi především nelíbí to logo ubíhající do dáli a vrhající stín, připadá mi to jako WordArt. A na současné verzi považuju za skvělý nápad ty obrázky vpravo nahoře, toho je škoda.

Přes mnohé detaily, celkově hodnotím prezentaci za zdařilou - obsahuje vše co by měla v docela přístupné a použitelné formě. Jít pod 5000 by zavánělo sebepodceňováním, ať si Railbot říká co chce.
Railbot
Profil
llook
Dekuju, ale imho je to jen velke precenovani. 2k a vic ani tuk.
Leo
Profil
Nejak mi unika o cem se tu hadate. Kazdy at si uctuje podle svych nakladu (vcetne zakonnych povinnosti) a schopnosti prodat. Leo
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0