Autor Zpráva
scarab
Profil *
Zdravím vás!
Brzy bude dokončen web

http://www.onereality.cz

a já bych se vás chtěl zeptat co se vám líbí/nelíbí...
Jediná funkce, která nejde, je Detaily položky - tu ještě dodělávám.
Některé designové prvky bych změnil i já sám, ale zákazník si je tak přeje - nic nezmůžu :).

Náročnější si mohou vzít na paškál i text :).

Děkuji nesčíselněkrát :)
zimmi
Profil
Není to špatný, možná bych to ale vycentroval a dal do pravýho menu výraznější hover efekt. Plus tmavší odstín písma.
Railbot
Profil
Co jsem tak v rychlovce mrknul na zdrojak, tak semantika nam zrejme nic nerika, ze ano :)
Definovano mas XHTML 1.1 , ale posilas to jako text/html, coz specifikace nedovoluje.
Julien
Profil *
Cisty a prehledny design, nevim co dodat, snad jen aby paticka byla vzdy az pod levym menu, na http://www.onereality.cz/index.php?page=cathegory&id=6 ciste pro priklad.

Jinak neni co dodat, takovy design me vzdy potesi, a hrozne me utkne v pameti.
quinux
Profil
Tak, mám takový pocit, že se mi ztrácí (zplývá) horní menu pod tím více jazyčným nadpisem.
Text "Stránky ONE Reality - Hlavní stránka" a text pod "Nabízíme Vám:" je příliš světlý a nečitelný.

Tabulky s nabídkou - v prvním sloupci bych zarovnal text doleva a né na střed.
V kompletní nabídce bych asi víc odsadil od hora ty nadpisy - zdá se mi to moc namačkané.

U pozemků by pak mělo být u ceny, že se jedná o 440Kč/m2 (předpokládám), ostatně vůbec u každé ceny bych upřesnil jestli se platí za celý "produkt" nebo jen za nějakéu jednotku (m2)

Odkaz na administraci buď co nejvíc znevýraznit (vy víte kde je ostatní to vědět nemusí) nebo úplně vyhodit.

Jinak je to pěkný.
24k
Profil *
Menu by mělo být blokove, tj nemusim klikat primo na text odkazu aby se mi zviditelnil. Jak rikali ostatni trosku ztmavit barvy at to vse nesplyva. Paticka ci co to je s odkazem na administraci by se nemela zobrazovat na stredu stranky , vypada to zvlastne (obzvlast kdyz kazda inludovana stranka je jinak vysoka)

Jinak to graficky neoslni, ale je to takove ciste a prehledne. Mozna by to chtelo "luxusnejsi" pozadi taky.
scarab
Profil *
a kolik si myslite ze bych za to mohl chtit penez? je tam kompletni administrace vseho :)
quinux
Profil
scarab

Těžko říct na kolik si svou práci ceníš ;o)
awarus
Profil *
no ja si ji prave moc necenim, ale rad bych si ten straveny cas a bolehlav vynahradil :)
scarab
Profil *
Railbout: sorry, mohl bys mi prosim trochu napovedet? :) kde posilam text/plain? :)
scarab
Profil *
btw, ty měrné jednotky apod. tam jsou implementované, ale zákazník si je ještě nepřenastavil v administraci. :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Railbota:
Definovano mas XHTML 1.1, ale posilas to jako text/html, coz specifikace nedovoluje.
U obou verzí XHTML je to posílání tohoto MIME typu stejně podivné, obě dvě o MIME typech normativně nehovoří.
Anonymní
Profil *
sry, to jsem nechtěl
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0