Autor Zpráva
Cifro
Profil
Chcem vedieť ako na vás pôsobí toto dielo:
www.esso.wz.sk.

Je to skôr robený projekt (v jeseni 2004). To znamená,. že moje vedomosti a zručnosti vo webdesigne sa stále zlepšujú a už teraz by som tento časopis urobil zase inak.

Mňa zaujímajú nezaujaté názory na túto www prezentáciu ako takú. Grafika, kód, sémantika, navigácia.
yam
Profil
Tak za prve - LOGO. Moc velke a pusobi lacine. Nedavno zmineny Franklinuv weblog http://www.volny.cz/franklin-blog/ ma skvele reseny logo. Jendoduchy, originalni, velikostne akorat, ma svuj styl a nema ani petinu kb (!).
Za druhe - MENU. K nemu mam prakticky to same co k logu. Je moc velke a nepusobi moc dobre. Zvlast pri a:hover na me vyskoci cosi co ma mozna vypadat jako 3d, mozna ne.
Za treti - nepochopil jsem vyznam zobrazeni nahododneho obrazku z galerie... Ma to vyplnovat jinak prazdne misto vpravo? Nebo to ma ciste dekoracni ucel? At tak nebo onak, nedaval bych ho tam.

Kdyby byl design trochu upraveny (a stale tak sjednoceny jako dosud), bylo by to fajn. Nic jinyho me zvlast nezarazilo do oci...
Cifro
Profil
Urobil som dobre, že som tu napísal tento spot. Až teraz som si uvedomil, že to logo je fakt veľké - veľmi veľké. To isté platí pre menu. Ten a:hover vôbec nebol myslený (vytvorený) ako 3D. Mojím cieľom bolo vytvoriť efekt sklenenej tyče. Asi sa mi to nepodarilo.
Cifro
Profil
Mal som viac času a tak som to prerobil. Aké je to teraz? Nový skin som nazval The Panther.
www.esso.wz.sk
Kráťa
Profil
Já bych dal u toho Panthera jinou barvu odkazů (třeba modrou), než je text, aby bylo jasné, že je to něco jiného. Při hoveru mi to nějak skáče.
Cifro
Profil
Pri hoveru to má skákať lebo je nastavený
a:hover {padding-left: 5px;}
Cifro
Profil
Tak som to zaktualizoval. Pridal som do pätičky ďalšie info a upravil som ten hover v menu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0