Autor Zpráva
Guest
Profil *
Prosím o názor na stránku o MS ve fotbale.
http://ms2006.liga-mistru.com/

díky
Casero
Profil
pěkný, jestli budou pravidelně aktualizovaný, možná se tam i vrátím..:D
Anonymní
Profil *
jepičí stránka ?
Knoppi
Profil
Mě stránka v ie nefunguje. Konkrétně se nezobrazý půlka záhlavý a patičky. Těžko říct čím to je. Zkus umazat overflow: hidden; a dát height: 100%
Casero
Profil
Knoppi
mě teda funguje v ie
Knoppi
Profil
Casero: Já na to koukám ve verzi 6.0 a mrknul jsem se na to i v MSIE a je to ukouslý. FireFox a Opera je v pořádku. U mě IE ne...
Miloš
Profil
Knoppi
Mně stránka funguje v IE jak 6.0, tak 5.0; tobě zjevně nefunguje čeština: nezobrazý půlka záhlavý

Guest
Stránka se mi líbí – přehledná, srozumitelná, cotojátka nepůsobí kýčovitě. Snad bych jen přidal hover u odkazů v patičce.
Nelíbí se mi ale kód (ač validní): jednak je <div>ný, druhak (přestože má externí css) plný inline stylů.
Knoppi
Profil
Miloš: Ježíš, tak to se mi stalo poprvé. Čeština? Myslím, že je vpořádku. Takhle to vidím já. Kdyžtak prosím odpověz, jak to případně nastavit.

Miloš
Profil
Knoppi
S tou češtinou šlo jenom o vtip – reakce na překlepy; zapomněl jsem dát smajlíka :-) a hned jsem byl nepochopen. Kam ten svět spěje, když není chápána ironie bez toho, že je předem upozorněno <joke>teď přijde vtip</joke>. Na stránce je samozřejmě kódování vpořádku.
Guest
Profil *
Díky za všechny reakce.
Ohledně zobrazení v IE: Koukal jsem na to a chyba je jen při rozlišení 800x600... bude třeba snížit výšku stránky o několik px.

Miloš: Je pravda, že je kód odfláknutý. Stránku jsem tvořil na rychlo a kódem jsem se příliš nezabýval. Teď, když je stránka hotová ho co nevidět upravím.
Knoppi
Profil
Guest: Pravda také jsem si toho teď všiml, tak alespoň to víš. Mimochodem musim dodat. Proč teda stránky děláš, jen tak aby se neřeklo? Přoč dělat odfláknuté práce..., potom přeci nemůžeš být ze svou prací spokojen a vlastně když to potom opravuješ, tak to zabere více času, než kdybys to udělal hned napoprvé pořádně..., to nechápu.

Miloši - He, to jsou teda vtípky. "Mně stránka funguje v IE jak 6.0, tak 5.0; tobě zjevně nefunguje čeština: nezobrazý půlka záhlavý". To jsem teda fakt nepochopil..." a ještě to slíznu já, he...
Guest
Profil *
Knoppi:
Proč dělám stránky? To je jednoduchý, protože mě to baví.
Zas tak tragicky to nevidím... Jestli se ti něco na kódu nelíbí, tak mi to prosim řekni co. Nezajímá mě názor na to, kdy můžu a nemůžu být se svou prací spokojený.
Miloš
Profil
Knoppi
co je na tom k nepochopení – ve slovech nezobrazí a záhlaví se zkrátka píše měkké í.
Knoppi
Profil
Miloš: Je, aha, no jsou to hrubice no až se stydim...

Guest: Kód, já myslim, že je to dobrý, ničeho vážného jsem si nevšiml..., jen reaguji na:

Miloš: Je pravda, že je kód odfláknutý. Stránku jsem tvořil na rychlo a kódem jsem se příliš nezabýval. Teď, když je stránka hotová ho co nevidět upravími
To musíš vědět sám...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0