« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahojte, zhodnoťte mi prosím web gekon.name. Zatím funguje jen index, ostatní stránky a anglickou mutaci bych měl mít hotovou večer. Díky

PS: Poradíte mi někdo nějaký dobrý hosting nabízející .name doménu? Líbí se mi www.savana.cz ale tam jí nemají:((
Peca
Profil
Nadpis v logu by to chtělo trochu níž.
Odkazy na bledě modrém pozadí trochu zvýraznit (tučné, nebo černé).
A hlavně co znamenají ty světlé odkazy na bílém pozadí? Ani hover nemají moc výrazný.
Jinak to vypadá slušně. Možná ještě font u nadpisů, některé znaky má takové divné...

K tomu hostingu. Není možné si zaregistrovat doménu někde jinde a pak ji hostovat u svavna?
Gekon
Profil
Peca
Nadpis v logu by to chtělo trochu níž.
Ok, žádný problém

Odkazy na bledě modrém pozadí trochu zvýraznit (tučné, nebo černé).
O tom jsem už uvažoval.

A hlavně co znamenají ty světlé odkazy na bílém pozadí? Ani hover nemají moc výrazný.
Omyl v CSS. Měla to být světle a tmavě modrá, pak jsem si to rozmyslel, udělal to takhle a až teď mi došlo, jak blbě to vypadá.

K tomu hostingu. Není možné si zaregistrovat doménu někde jinde a pak ji hostovat u svavna?
Jo, to rozhodně jde, ale mám rád věci pod jednou střechou...
WanTo
Profil
Přijde mi to takové celé o ničem, neoriginální. Nedá se říct, že by se mi design nelíbil, ale také nemůžu prohlásit, že se mi líbí.
Gekon
Profil
WanTo
Uznávám, je to takové jednodušší.... :) Co taky chceš, začal jsem to dělat před pár hodinami:))
PerToon
Profil
To menu vpravo je tam tak nějak nezasazený, prostě tam tak nějak nelogicky trčí... nedalo by se nějak zakomponovat, nebo třeba spojit s vrškem, nebo tak něco?
Gekon
Profil
PerToon
Pod tím menu budou ikonky spřátelených webů, affiliates apod:))
WanTo
Profil
Pod tím menu budou ikonky spřátelených webů, affiliates apod:))
Tak to budou trčet ikonky společně s menu :-)
Peca
Profil
Třeba tomu "Prosím, vyberte si..." dát taky nějaké pozadí?
Gekon
Profil
Peca
Moc dobře si to nedokážu představit....
Gekon
Profil
Tak jsem ztučnil písmo v menu, zvýraznil odkazy... Vypadá to lépe?
Zahon
Profil
Mno to menu bych teda graficky dořešil...
rád bych podotkl, cituji gekon.name:
"Proč zrovna já a mé služby?
Protože jsem mladý, webdesign mě baví, a potřebuji si nějak přivydělávat:) Zpravidla platí, že když má člověk svojí práci rád, tak ji dělá pořádně a s nadšením. To je moje krédo. Kromě jiného Vás to vyjde mnohem levněji než u velkých továren na šablony..."

- teda tohle bych si na stránky v životě nedal... hele nechtělo by to něco trošku víc "profi" jak se říká?
Vůbec se mi zdá, že texty nejsou tvojí silnou stránkou.. :-) Ale je to jenom můj názor.
WanTo
Profil
Podle mě to je tak, že Gekon udělal zatím jen návrh designu a nic na stránce, ani texty, není finální.
Casero
Profil
zajímalo by mě proč se používá "Copyright ©" vždyt to je jako "Copyright Copyright" ne??
Gekon
Profil
WanTo
Přesně jsi to vystihl, texty se ještě budou rozhodně měnit.
Zahon
Profil
WanTo
Ale psal "prosím zhodnoťte web", kdyby napsal zhodnoťte grafiku, ani si toho nevšimnu ;-)
Gekon
No ale to bys taky mohl napsat, ne ;-)
WanTo
Profil
Gekon
Pro tyto účely používám raději Lorem Ipsum a podobné slátaniny :-)
Gekon
Profil
WanTo
Jo, to většina, ale mě se moc nelíbí:))

Zahon
Dobře, sorry, příště to tam napíšu:)) Ale hlavně to nemá být komerční web, a hlavně nechci působit jako nějaký strojený formální webdesigner, ale jako normální studující webdesigner:))
WanTo
Profil
Já ještě občas používám různé žvásty typu těch, co jsou kromě Lorem Ipsum na jednom mém starém návrhu :-)
Gekon
Profil
WanTo
Nepíše se náhodou návrh? Navrhovat, a ne navrchovat:))
Casero
Profil
zajímalo by mě proč se používá "Copyright ©" vždyt to je jako "Copyright Copyright" ne??
vidím, že mě tu jaksik ignorujete, ale vždyt se to taky týká tohoto webu, ne??...
WanTo
Profil
Nepíše se náhodou návrh? Navrhovat, a ne navrchovat:))
Kam jsem napsal návrch?
Gekon
Profil
nic, omyl...
Gekon
Profil
WanTo
Ehm, nikam, jen jsem se lehce překoukl.... myslel jsem, že v tom odkazu na ten tvůj návrh... promiň:))
WanTo
Profil
Gekon
V pohodě :-) Jen jsem se chtěl přesvědčit, jestli jsem opravdu udělal takovou hloupou chybu a ještě ji nemůžu najít, tak jsem se zeptal :-)
Radek Hrabůvka
Profil
Neklikací logo, chybí text pod logem. Myslím, že na seznam služeb se hodí více seznam, než tabulka.
Ještě dodatek - zajímavý komentář pod DTD, přesto si myslím, že se ti Ch. ozve.
Gekon
Profil
Nějaké výhrady k pozadí?
Gekon
Profil
Tak, právě jsem si objednal bronzový hosting od www.isol.cz- má s ním někdo zkušenosti?
koudi
Profil
Gekon
Hostuju u nich jeden projekt - dá se říct, že za ty peníze je to docela dobrý.
Mistr
Profil
Gekon
Docela pěkné stránky, přesto bych k nim připojil několik poznámek:
(1) Postrádám klikací logo. Odkaz úvod ve vodorovném menu není uspokojující.
(2) Neběhá Ti weblog. Asi o tom víš, přesto na to upozorním. Takříkajíc: pro jistotu.
(3) Patičku bych oddělil výrazněji. Volil bych například vodorovnou čáru apod.
(4) Opravdu se SOŠ služeb píše se všemi velkými počátečními písmeny, jak to uvádíš na stránce Něco o mně? Já bych volil první velké a všechna ostatní již malá.
(5) Koukám, že dost ulítáš na trojtečky, co? :-) Viz Reference.
(6) Ve stránce Odkazy neběhají odkazy ze svislého sloupečku. Viděl bych to na chybu v tagu <a href="..."> Souhlasíš?

Je klidně možné, že již některým mým předhodnotitelem zde bylo na některý z popisovaných problémů upozorněno. Pak se omlouvám, že s ním zde obtěžuji znovu.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0