« 1 2 3
Autor Zpráva
Gekon
Profil
Klidně a bez mučení se přiznám, že žádný grafik nejsem, osobně zastávám názor, že jednoduchý web = hezký web, což pochopitelně může být i graficky lépe zpracovaný než ten můj, ale nikde tam nemám napsané, že takto graficky stroze budou vypadat i weby potenciálních zákazníků. Nebojte, kritiku přijímám, pokud je věcná a opodstatněná. Teď pár osobních připomínek:

Chamurappi
Děkuji, tam bych přišel tak jako tak.

Šoumin
Podle Tebe to je výmluva, ale web jsem skutečně dělal narychlo, takže se veškeré texty, ale i design ještě budou měnit, takže nezoufej, bude líp.

koudi
Njn, jsem takový otloukánek... ale já se nedám:)

djlj
Jo, přesně to jsem Ti chtěl napsat: Vybíjíš si na mě komplexy, parchante :))


sreklich
Já nevím, ale když někdo chce, aby mu tady někdo zkritizoval stránku, tak mu jí zkrizituju, co jiného s tím mám dělat?
WanTo
Profil
ale nikde tam nemám napsané, že takto graficky stroze budou vypadat i weby potenciálních zákazníků
Jenže zákazníci si to budou myslet, když uvidí tvůj web.
djlj
Profil
Gekon
No ono to nevypadá špatně, ale jako zákazníka by mě to asi vůbec neoslovilo, nijak to nevybočuje z řady, podobných webů je... Když bys tam nenabízel ty služby, tak ok :).
Šoumin
Profil *
Gekon: Koukám ty si pohodář. Já jsem to samozřejmě nemyslel zle, ba naopak. Kolik takových webů již je a přijde mi, že jsou všechny úplně stejné. Postrádám nápad. Asi takhle bych definoval tvou práci. Je vidět, že umíš, ale vlastně to není vůbec vidět. Nejde jen o grafiku. Třeba menu je takové, já nevím jak ho nazvat. To není hezký. Když už, tak bych ho rozhodně natáhl do šířky na 100%. Nepovažuji se za odborníka. Rize návštěvnický postřeh, v tvém případě hodný možného zákazníka...

Vejmluvy. Možná nejsou, ale to je tu opravdu pořád odpovědi. Narychlo, tak proto... to je tu pořád. Tak to jsem dej až to bude.
Gekon
Profil
Šoumin
Kdybych nebyl pohodář, byl bych neurotická tikavá bomba.... asi tak:) Díky za postřehy, s tím menu něco udělám, přehodnotím moje grafické (ne)cítění...
jozob
Profil
Šoumin
"Postrádám nápad."
Súhlasím. Presne to som napísal v mojom prvom príspevku ku Gekonovmu webu.

A ešte k tomu bezvýznamnému prúdu tohto vlákna. Gekona som za zastal len preto, že je skutočne pohoďák a poznám ho dlhšie -> myslím, že môže poskytovať služby a nemusí sa za ne hanbiť. A keď už sme pri tých službách, keby mám tu moc, možno aj viac ako polovičke webdesignérskych spoločností by som zakázal tvoriť weby, Gekon by medzi nimi nebol.

By the way, besides his cool personality, he's an old hand of "fuck" word variations. :o)))
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0