Autor Zpráva
bobys
Profil *
Mohli by jste mi ohodnotit tuhle stránku????????
bobys
Profil *
Odkaz je tady
ax123
Profil
Má to bejt už funkční stránka nebo náhled? ucčitě bych psal menu jen česky News, trainery, atd mají určitě i české ekvivalenty. Nezobrazují se tapety a co to volné místo v pravo na úvodní stránce? Nejde diskuze
bobys
Profil *
Co mas za browser??
ax123
Profil
IE 6.0
Hanz
Profil
Není špatná (celkem se mi i hodí :o)) Jen se mi zdá že ten obdelník s žlutým okrajem co v něm sou ty texty je moc nalepený na to menu.
Miškin
Profil
Lol to se mi snad jen zdá to už je podruhý co se mi tady nějáký stránky načítají tak pomalu, nechtělo by to trošku zredukovat velikosti menu a náhledů obrazků? Mít modem tak si toho asi moc neprohlídnu. A jak se píše na diskuzu, trošku divná :) a co jí hodit normálně do stránky, místo aby se otvírala na prázdnou? Jinak CoD je dobrá pařbička :))
Cody
Profil
No já bych za prvé dál nějaký nadpis strányk H1 s názvem, mělo by být hned při vstupu jasné o co jde. OPak bych se také přimlouval za počeštění některých angličtinismů, u kterých to jde.
Ale jinak se mi to líbí. Kód jsem nepitval.
bobys
Profil *
FOR Cody
To je dobre je totis hroznej!
V mozile je to ale cely nejaky poj*bany , nevim jak to udelat.
JiK
Profil *
Opet spatna cestina,
pokud nebudes mit v hlavicce vsech stranek meta tagy, nikdy nebude fungovat cestina, vzhledem k tomu jak snadne je to vyresit, je to pro mne znamka amaterismu.
Vsude pridej neco jako:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">

Jinak hezky....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0