« 1 2 »
Autor Zpráva
honza
Profil *
jak se vam libi tenhle? hlavne mi napiste v cem vsem to nejede,pouzivam jen ie tak pro zajmavost, btw hudba opet bude

http://janhruska.wz.cz/book.html
simka00
Profil
a co to má dělat? mám tam černou stránku, místo kurzoru velký flek
Gekon
Profil
simka00
to je baterka:))

honza
skoro mám takový dojem, že to je šablona....taky máš ten dojem?
honza
Profil *
jeste to neni vychytany,ma se prozatim nekam kliknout a je tam cosi vic. Cosi vic neznamena ze se tam najde svaty gral, je tam jen par odstavecku nedavajcich moc smysl, nemam to jeste totiz probrane se zadavatelem co tam presne bude
Miloš
Profil
Když někam kliknu, neobjeví se žádný text. Jen nějaký nakousnutý obdélník, který mi sežral myš.
To má být co?
Miloš
Profil
Aha, asi mám v Opeře starý plugin pro flash.
Jinak – stránky kompletně ve fleši jsou nepřístupné. Nedoporučuju.
honza
Profil *
mi to prijde maximalne vhodne, spis mi prijde nevhodne nemit prohlizec pro flash, bez nej se graficky kvalitni web tvori tezko
Gekon
Profil
spis mi prijde nevhodne nemit prohlizec pro flash, bez nej se graficky kvalitni web tvori tezko
Tak teď jsem se málem rozplakal...
honza
Profil *
kazdy ve flashi neumi, to chapu, nekdo radsi kope zahon lzickou ale chytrejsi si vezme bagr nebo lopatu
Gekon
Profil
kazdy ve flashi neumi, to chapu, nekdo radsi kope zahon lzickou ale chytrejsi si vezme bagr nebo lopatu
A teď jsem se málem smíchy potrhal...
honza
Profil *
jak jsem se dival na tve stranky byl jsem na tom podobne
Miloš
Profil
honza
kazdy ve flashi neumi, … chytrejsi si vezme bagr nebo lopatu
Někdo je chytrej jak rádio, takže jeho web je vrcholem přístupnosti. Co si takhle přečíst http://pristupnost.nawebu.cz/texty/pravidla-standardy.php?full
honza
Profil *
pochobuju ze se tim nekdo ridi, zbytecna byrokracie takovehle paragrafy nebo co to je
hlavni je ze prehravac na flash ma naprosta vetsina uzivatelu a jestli si nekdo prohlizi web v m602 tak mu na to nemam co rict
uznavam ze nemam zcela tradicni stranky ale prehledne si myslim ze vcelku jsou a pro lidi s iq pod 23 je stejne ani nedelam
Miloš
Profil
Jen pochobuj pochobuj…
Už jsi někdy zkoušel zkopírovat z flešové stránky textovou informaci?
Asi si myslíš, že stránky jsou od toho, abych si je vyfotil, pověsil na zeď a obdivoval se jejich geniální grafice. (b)IMHO stránky slouží k tomu, abych na nich hledal informace.
Nezatracuju fleš jako technologii, jsou místa, kde to jinak nejde, například geniální Samorost, ale flešové stránky knihovny (notabene bez html ekvivalentu) je prasárna a autory takových zhůvěřilostí by měli střílet

jestli si nekdo prohlizi web v m602 tak mu na to nemam co rict
Stránky v m602? To by mě nenapadlo. Kdo takovou blbost vymyslel? Tys to zukoušel, že?
PerToon
Profil
honza- Jestli chceš okolo sebe kopat tak můžeš z tohodle fóra klidně odejít. Kdyby ses zajímal o tvorbu webu, věděl bys, že takovýhle stránky jsou prostě na ***** a jestli si myslíš, že jsi tisíckrát chytřejší než všichni webmasteři, tak jsi vůl.
honza
Profil *
clen milos se asi nedostatecne informoval kolem kopirovani textu z flashe ne? flash ma takove vychytavky jako napriklad to ze si muzu zvolit ktera cast se zkopirovat da a ktera ne, s tim m602 to bylo samozrejme prehnane
honza
Profil *
to jsem vubec nerekl ze jsem chytrejsi nez webmasteri, na tomhle webu beztak ani webmastera urazit nejde nebo jsem zatim nemel takovou prilezitost
PerToon
Profil
honza- ...kazdy ve flashi neumi, to chapu, nekdo radsi kope zahon lzickou ale chytrejsi si vezme bagr nebo lopatu... ...a pro lidi s iq pod 23 je stejne ani nedelam...

Třeba tohle bych si vyložil, jakože kdo nědělá nepřístupný stránky ve flashi, je blbec.
Miloš
Profil
(asi jediný webmaster) honza (na tomhle webu beztak ani webmastera urazit nejde)
nemam to jeste totiz probrane se zadavatelem co tam presne bude
Možná by bylo vhodné, kdyby si zadavatel přečetl dosavadní příspěvky. Pak by si možná našel nějakého webmastera.
Miloš
Profil
BTW honza kazdy ve flashi neumi, to chapu,
aby nechápal – možná ovládá patřičnou technologii, ale stránky očividně dělat neumí – všemi barvami a zvuky hrající hnus

A ještě k těm jak říká „vychytávkám“ – ty sránky jsou tak vychytané, že kdybych z nich chtěl nějaký text zkopírovat, nejde to. Naštěstí nechci.
honza
Profil *
nezbyva nez uznat ze jsem tady byl prechytracen radoby chytroliny kteri si
programuji stranky v poznamkovem bloku (ti lepsi asi v binarnim kodu),
zkouseji si je pak v patnacti prohlizecich a maji nervy kdyz to v nakem nejde,
vychvaluji si navzajem clenske stranky ktere zvladne kazdy,
ridi se nadcasovymi pravidly viz " si takhle přečíst http://pristupnost.nawebu.cz/texty/pravidla-standardy.php?full "
a jedine co o flashi vedi ze se pise s f a konci na h
Miloš
Profil
A že sis ty své výplody chorého mozku nenechal zhodnotit od flešistů? http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=25
Timy
Profil
Miloš
"Už jsi někdy zkoušel zkopírovat z flešové stránky textovou informaci?"
Stačí ve Flashi zaškrtnout políčko "selectable" a jde to.

honza
"jeste to neni vychytany,ma se prozatim nekam kliknout a je tam cosi vic"
To není, vůbec jsem nechápal, co mám s tou baterkou dělat.

"mi to prijde maximalne vhodne, spis mi prijde nevhodne nemit prohlizec pro flash, bez nej se graficky kvalitni web tvori tezko"
Jakkoliv ti to může připadat nevhodné, flashplayer8 má podle tohoto grafu pouze 75% uživatelů, starší verzi pak 95% (nevím, pro jakou verzi je ten tvůj web dělaný).

"kazdy ve flashi neumi, to chapu, nekdo radsi kope zahon lzickou ale chytrejsi si vezme bagr nebo lopatu"
Něco málo si ještě pamatuji, přesto Flash nemám rád. Pokud udělám HTML stránku, mohu si být jistý, že si ji mohu prohlédnout prakticky kdekoliv, nemusím se spoléhat na naistalovaný Flash. Například u nás ve škole není, na což při nedávné maturitě doplatil jeden maturant, kolega ;-). Flash není vhodné technogloie pro všechno, hodí se víceméně pouze na graficky založené weby, textově zaměřený web ve flashi jsem snad ještě neviděl (takový jakpsatweb ve flashi si lze jen těžko představit, stejně tak třeba aktualne.cz apod.). A vzhledem k tomu, že na internetu jde především o informace, není překvapivé, že HTML stále vede.

"pochobuju ze se tim nekdo ridi, zbytecna byrokracie takovehle paragrafy nebo co to je"
Každý znalejší a zkušenější webdesigner se tím opravdu řídí (alespoň se snaží). Proč zbytečně odhánět lidi používáním nepřístupného flashe? Při použití Flashe 7 podle výše uvedného grafu odháníš 5% uživatelů, při flashe8 25%. A kdo ví kolik dalších - ti, co Flash nemají rádi už z podstaty věci.

"zkouseji si je pak v patnacti prohlizecich a maji nervy kdyz to v nakem nejde,"
Jistě, protože chceme, ať se naše pracně vytvořené dílo zobrazí co možná nejvíce uživatelům co možná nejvíce správně. To tebe ale viditelně netrápí :-).

"a jedine co o flashi vedi ze se pise s f a konci na h"
Nepotřebují ho znát, stačí mít pár zkušeností s již hotovými díly, aby si mohli udělat názor.

Ještě ke stránkám: graficky zdařilé, ale prostě ten první moment nepochopení s baterkou v ruce by se měl odstranit (možná bych tu baterku vyhodil úplně, je hezké, že někdo umí pracovat s maskou - tedy je to práce s maskou, že ano? :-) - ale na použitelnosti stránek to opravdu nepřidá). Tipuji, že lidé se slabším zrakem mohou mít problémy se čtením toho písma. Moc jsem nepochopil, proč je na začátku aktivní ta první položka O autorovi, když vlastně aktivní není (myslím tedy, proč vypadá, jako by byla aktivní).
Miloš
Profil
Timy
Stačí ve Flashi zaškrtnout políčko "selectable" a jde to.
Jistě, když tu fleš vytváříš. Když si ji prohlížím, už nic zaškrtnout nemůžu. Velký tvůrce (honza) o tom ví („ flash ma takove vychytavky jako napriklad to ze si muzu zvolit ktera cast se zkopirovat da a ktera ne“), ale na návštěvníky zvysoka se*e, poněvadž se z jeho výtvorů nedá kopírovat (ne že bych o to stál). BTW tenhle honzův kentus jsi už viděl?
Timy
Profil
Miloš
"Jistě, když tu fleš vytváříš. Když si ji prohlížím, už nic zaškrtnout nemůžu"
To ne, ten kdo to vytvářel musí chtít, aby text šel z Flashe dále zkopírovat. Že to někteří nedělají, je už jejich problém.

"BTW tenhle honzův kentus jsi už viděl?"
Každopádně je to originální stránka :-).
honza
Profil *
for miloz - chory mozek? jak bys pak nazval ten svuj? pro to asi cestina nema ten spravny vyraz.
Ten kentus neni prilis zdarily ale ten mam taky pro vlastni potrebu, jsem se s nim nestval. Netvrdim tu nikde jak jsem chytry nebo tak neco ale jen to, jak jsou tady blby a namysleni (nemyslim tim samozrejme vsechny)
a to ze si nekdo nenahraje do kompu flash player je jeho vec, ale to si taky muze nechat m602 a 3d grafiku delat v malovani, ja si software pravidelne aktualizuju jako kazdy normalni a navic kdyz je zadarmo a sam se nabidne k instalaci cca 500 kB nebo kolik to ma tak si to proste kazdy "normalni" dokonce i mene normalni stahne a to mi vic nez staci

-k baterce-stranky jeste nejsou hotove, to je snad videt, nejak to jeste doladim, obsah je jen zkopirovany z puvodnich "stranek"

a jeste k tomu pochobuju- je to celkem trapny jak to porad opakujete, proste obyc preklep, asi nemate co na praci tak hledate cypovyny

btw odepiste co nejdriv, hlavne mloz se svym skvelym mozkem at se pobavim
Timy
Profil
honza
"a to ze si nekdo nenahraje do kompu flash player je jeho vec"
Ale ty přicházíš o návštěvnost a potencionální zisk, pokud ti z webu nějaký plyne.

Jinak jak už naznačil Miloš, máme tady extra fórum pro flashové stránky, doporučuji příště dát web tam, bude pak větší šance na to, že se to nezvrhne ve flame.
honza
Profil *
mozna to priste udelam ale zase tady jsou fajn lidi kteri maji sve nazory ze stranky ve flashi nejsou stranky takze je jasne ze pokud tu jeste neco dam, jednoznacne to bude tady
Miloš
Profil
honza
…lidi kteri maji sve nazory ze stranky ve flashi nejsou stranky…
Mám hlavně ten názor, že stránky, které nemůže navštívit 25% lidí, stojí za exkrement, i kdyby vypadaly sebelíp. A že se to týká začasté flešových stránek?
Free
Profil *
Chci se zeptat co si myslite o tomhle webu
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0