Autor Zpráva
RadimH
Profil *
Dobré odpoledne,

rád bych se zeptal, jaký je váš názor na on-line službu Marknet.cz, kterou jsem nedávno spusti.

Vítám od zdejších odborníků a přispěvatelů především názory na obsah, ovládání a design. Předem všem děkuji za každý (i negativní) názor.
habendorf
Profil
Tak ovládání a design jsou stejné jako http://www.weblogy.cz/ a obsah mě za srdce nevzal.
RadimH
Profil *
Pro habendorf)

Možná tohle téma nepatří mezi tvé oblíbené :-).
Icepoint
Profil
Opravdu to vypada jak vykradeny .... aha ... sry, je to jen zmena spolecnika :) trocha grafiky by tomu neuskodila jinak to je docela prehledne ...
Richi
Profil
proč je to stejný jako weblogy??? jako že to je to samý jenom "v zeleným"? Pak se není na co ptát, weblogy jsou ok :-)
Richi
Profil
Asi jsem se urychlil v reakci :-) Jasně že tohle jste nechtěl slyšet ...

Služba se mi líbí, vkládaní zdrojů bych sice řešil formulářem "sem vložte zdroj" a sem rss zdroje ale to je detail. To vážne hledá co minutu nové články?
Timy
Profil
Chybí tam hledání. Jinak... prostě weblogy...
Tak ještě chybí favicon :-)
RadimH
Profil *
Pro Icepoint:

Není to vykradené. Je to spolupráce mezi mnou a provozovateli Weblogy.cz.
RadimH
Profil *
Pro Richi:

Vzhled je stejný, aby bylo možné jednoduše přecházet mezi jednotlivými službami v rámci rodiny Weblogy.cz.
RadimH
Profil *
Pro Richi:

Ohledně přidávání zdrojů: to musím udělat já v administraci. Není cílem, aby někdo přidával zdroje bez vědomí správce obsahu webu. Když mi ovšem někdo svůj zdroj pošle, posoudím ho a pokud bude k tématu, určitě přijde na čestné místo mezi ostatní zdroje.
RadimH
Profil *
Pro Timy:

Myslíš favicon k jednotlivým zdrojům? Je v plánu, ale bude to docela fuška (70 ikonek :-).
Richi
Profil
RadimH
Já nemyslel automatické přidání zdroje, ale jenom formulář, já jsem tak hrozně línej neco vypisovat do emailu :-)
Pouze něco jako jde třeba zde: http://www.pravednes.cz/my/addserver.jsp

(i když jak koukám já nic vypisovat nemusím můj web tam je, dík :-)
RadimH
Profil *
Já nemyslel automatické přidání zdroje, ale jenom formulář

To jsem, Richi, pochopil. Jenže Marknet.cz není jako Právědnes.cz, který automaticky přijímá všechny RSS a zveřejňuje je bez úprav. Já se snažím, aby byly na Marknet.cz vybrané tematické články. Proto občas něco zpětně mažu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0