Autor Zpráva
Casero
Profil
udělam jsem pro někoho galerii takto vypadá http://www.kacak.borec.cz a chtěl bych se zeptat, kolik byste za ni asi dali??.. hlavně nepište že nic!..a nebo jo, ale pak prosím o všecky chyby kvůli kterým...je tam komplet adminká část s možností vložit, upravit, smazat album/obrázek...předem děkuji, beru všechyn návrhy...a na SEO jsem nějak nedbal pač to zájemce nevyždoval...je tam možná trošku předivováno, ale snad to až tak strašný smeaticky nebude...
Leo
Profil
Mate zajimavy obchodni model - dostanete zakazku, udelate, nemate danou cenu, udelate aukci na diskusnim foru, a pak prodate puvodnimu zakaznikovi. Ted si predtavte, ze to neni zadna trubka, a najde tenhle vas dotaz tady. Co si asi pomysli? Leo
Casero
Profil
Leo
já uš vím ZHRUBA za kolik bych mu to dal...ale chtěl bych vědět názor i od jinud, pač nechci mít šileně velkou cenu, když je to třeba strašný...ted určitě napíšete, že si musím sám ohodnotit svou práci, a vědět kolik mě to stálo sil...to vím, ale zase beru že su celkem začátečník, a prostě já dělám takový stránky 2x delší dobu než profík...proto nemůžu třeb apočítat 45 Kč/h pač by to byl mooooc
tiso
Profil
...osobne by som si spravil niečo lepšie, než by som mal mať niečo také zadarmo... Sa mi zdá že som niečo podobné už niekde videl, tá zelená je mi povedomá...
Casero
Profil
tiso
no,a co bys spravil lepšie??...jiank ta zelená nefím, je pravda že sem si pohrál s iCQ 5.1 když se tam dávaj ty různý barevný schématra...a od tama sem nějaký ty zelený čerpal, ale jinak muj original
Leo
Profil
45 Kc/hod se vam zda moc? :-) To je nekde na urovni nejnizsi statem pripustne mzdy pro naprosto nekvalifikovane prace... Leo
Casero
Profil
Leo
:DDD no...ale když to vemete zase z hlediska že sem na tom makal skoro 5 dní a každej den tak 3 hodinky, takže to dává neuvěřitelných 675Kč..a nějakej profik dejme tomu ho nazvem LEO :D to udělá za 2 dny no, a pak bych s tou svpou cenou mohl jít do háje, proto se ptám akolik asi..
habendorf
Profil
proto nemůžu třeb apočítat 45 Kč/h pač by to byl mooooc

No já nevím, jako študák jsem v roce 1991 dělal nekvalifikovanou práci (jako brigádu při škole) za 50,- na hodinu. Je fakt, že to byla dobrá brigáda, kámoši co brigádničili na stavbách brali kolem 35,-. Ale 35 korun v roce 91 představovalo tak 7 piv, zatímco 45 korun dnes nejsou ani 3 piva. Za to dělá fakt jen masochista.
Casero
Profil
habendorf
ehm...no tak jo...35,- = 7 piv, takže dneska by to bylo nějakých 140 kč/h tak to je dost solidní brigádka..
Casero
Profil
a abych nemusel dělat nové tema...nemohl by mi to někdo zhodnotit, prosím???...když už je to v sekci Názor na stránku
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0