Autor Zpráva
Karel Slivák
Profil *
zkritizujte pls Odstraněno moderátorem
Venca51
Profil
To má bejt vtip?! Naše profesionalni webové prezentace píšeme v professionálním značkovém editoru Microsoft FrontPage., že prvky budou obsahovat odkaz na firmu BlueBoard., nekolik desitek, snad i stovek spokojených zákazníků a světově významných firem... Je zajímavý dělat ceník podle koncovek... A taky je celkem dobrá výmluva, že máte se zákazníky uzavřenou smlouvu..
Railbot
Profil
Pokus o vtip 0/10
Stranky 0/10

To uz tu bylo, je to trapné a nikoli vtipné.
Bubák
Profil *
Chybí jezdící texty a rotující zavináč. Mínus 10bodů.
kulajda
Profil
Aji moje 5 letá ségra se lekla toho webu.
Růžovohnědožlutozelenej web je fakt hrůza.
FrontPage je vážně skvělí editor :)lol
Jpg obrázek kterej používá každej 1500kč a .bmp kterej je velkej jak kráva za 100kč lol
"Namalujeme" to má být vtip?
kulajda
Profil
Jak že si to můžu objednat??:)
Radek Hrabůvka
Profil *
Namalujeme To jako že obrazek zplodí v profesyonálnim grafyckém edytoru Malovani.
kulajda
Profil
Aha dík za vysvětlení
Railbot
Profil
Klidnete reakci...copak nevidite, ze je to pokus o vtip a recese?
Str4wberry
Profil
je to až moc hezký :0
Suk12
Profil
"Ptáte se, proč jsou naše služby tak levné?" ... ani ne :)))
kulajda
Profil
epíše se dyzajn design a ne disigen ??? Nabýzíme
daneel
Profil
Hehe, chytnul už se na to někdo?
stránky 1/10 (absence mávajících smilíků)
avaranger
Profil
Super vtyp. Ja davam 9/10 - chiby tam kromne anymovanich smajlyku taki nejake hodnotne pozadi. Treba 1280x1280 fotka :) (namalovana :) )
kulajda
Profil
Hmm jak ti dám ty prachy??
Jak ti mám oznámit že chci načmárat sluníčko??
Gekon
Profil
Moc krásné, lehce my zacukali koutki, ale jinak fakt dost trapní pokus o nefkusní ftib.
filip186
Profil
Já když jsem to viděl tak to vypadá jako když to dělá někdo, kdo ani neumí dělat internetové stránky. Já jsem něco takového dělal před osmi lety když jsem začínal s HTML (to mě ještě bylo 6). jynak webdesigen za 0 bodů, otkas na firmu blůbord tam snad ani nepatří, bmp se nepoužývá a navýc mně to přypadá takoví předražení. Já si radšu dělám stránky sám. ;-) LOL
Gekon
Profil
mymochodem, kde se to dá obědnad? chtěl bych namalovad nějakí fkusní logo do Vindousú.
filip186
Profil
eště mně tam zajualo zajyštění 10 náfšťevníkú (za 100Kč ?!?!). a úpně nakonec 'moc professionální mi to nepřipadá.'
DoubleThink
Profil *
To už by stačilo.

Pana Karla Sliváka bych rád varoval - předchozí (stejný) topic jsem neodstraňoval pro srandu králíkům. Takové díla příště prosím směřujte do komunit odpovídající úrovně a zaměření - například XChat nebo Lide.cz - Tato diskuse je odborného charakteru.
V opačném případě by Vám mohla být lehce omezena možnost interagovat s naším fórem.
Gekon
Profil
DoubleThink
Vřele doporučuji druhou možnost?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0