Autor Zpráva
Choose
Profil *
Prosím o dobrou kritiku a nápady na tyto stránky...
Hanz
Profil
Choose
Nepoužívej framy jsou out a špatně se snimi pracuje (akorát otravujou) --> udělej to rafěji pomocí pozicování v css.
Celá sekce o ubytování je nepřehledná.
U galerie ti chybí pozadí.
Graficky nic moc. (V části s tlačítky je jiné pozadí než u textů, atd..)

Rozhodně bych se ale zbavil toho framu protože to je na těch tvých stránkách nejhorší!!
Choose
Profil *
To Hanz. rád bych kdyby mi stím někdo pomohl. fakt se v tom CSS moc neviznám. Moje ICW je 324-094-277. Tvoje nějak nefunguje
ax123
Profil
Zkus odstranit stránky v rekonstrukci.
Marty
Profil
To posunování na levé straně mi přijde otravný. Nechal bych tam jen to menu.
A osobně mi vadí, když se něco objevuje nebo hýbe ve stavové liště dole. Zejména smajlíci. Nebo alespoň pohyb textu zpomalit, hýbe se strašne rychle.
P.S. To počítadlo zobrazuje nějak podivné výsledky. :) Nebo je návštěvnost opravdu taková. :o
Fred
Profil
+ Docela zajímavý obsah v té historii a o vodě
+ Pěkné historické pohlednice (to se bude Habendorfovi líbit;-) )
+ vůbec docela informativní obsah
- Aktuality: Čokoládový běch - rekreační a závodní běch a Letni kino
-ceníky under construction, nebylo by to lepší česky a bez pohybu? třeba Omlouváme se ceníky se prozatím zpracovávájí
-informace - nevím co by tam mělo být, informace jsou již v histori i o vodě atd. . Úplně bych tu položku zrušil
-mapa - úplně by stačila schematická mapa ČR s vyznačením jezera u Chomutova
-počítadla zajímají většinou jen autora, jejich viditelnost je zbytečná, width="1" height="1" ho téměř zneviditelní, taktéž Počet přístupů na stránce
-to aktuální počasí by mohlo být třeba místo těch informací
-jazykový rozcestník by stačil na úvodní straně
-jednotné pozadí menu a obsahu by možná vypadalo líp
-ty rámy budou dělat potíže vyhledávačům, zkus se podívat sem http://css.maxdesign.com.au/listamatic/ (ty odkazy pod nadpisem vertical list)
-pokud jde o komerční stránky je třeba počítat se změnou počasí, tzn. je třeba popis okolí aby hosté měli co dělat když bude pršet (hrady, zámky muzea atp.)

OT:Dík za info o jezeru, já pitomec byl jenom v tom Otvickým rybníku hned vedle ;-)
Cody
Profil
K tomu všemu co zde již bylo řečeno - ta sekce dole s barevnými nadpisy by chtěla zarovnat, koukni co to dělá při rozlišení 800x600.
Choose
Profil *
informace zrušeno. + odstraněn obrázek v menu..
Choose
Profil *
for cody. :-) no melo by to být už v poho.
Choose
Profil *
for marty. náštevnost je opravdu taková.. ? i já se divím. no, ale je přece jediné na světě. tak asi proto..P.S: koukni se dole na statistiky. přesně zjistíš odkud a kdy přišly. atd..
Marty
Profil
Choose OK. Včera když jsem tam byl, tak počítadlo ukazovalo počet přístupů v řádech vyšších jak milióny návštěv. Proto ta otázka.
Charlie
Profil
Připomíná mi to weby z dob slavného IE 4.
Cody
Profil
Takže jedeme dál:

Proč je link galerii v levém menu menší než všechny ostatní? Ruší to.

V hlavní strance (ten frame napravo) by měl být nějaký nadpis nejlépe úrovně H1. Pokud si to někdo najde přes prohlížeč, objeví se mu v Googlu třeba jen:
KONTAKTNÍ ÚDAJE VEDOUCÍ PROVOZOVNY
Kamencové jezero Jiří Tykal
Přemyslova 4752
430 01 Chomutov
telefon: +420 474 688 029
fax: +420 474 651 443
email: info@kamencovejezero.cz

a nebude vědět k čemu to patří, proto bych dal na konec každé framové stránky odkaz na hlavní stránku.

V Galerii bych nadpis historické pohlednice zarovnal jinak buď nahoru nebo to dal vůbec na ten obrázek a zarovnal na střed.

Pokud máš nějaké stránky ve výstavbě a vůbec nic tam není zruš na ně odkaz z menu, zbytečný klik pro uživatele a tím i jeho zklamání.
Choose
Profil *
for cody: co se týče linku(obrázku) tak jsem je kreslil v malování.. proto . (P.S. nemáte někdo nějakej prográmek na tlačítka?)
a co se týče frame. tak se na tom pracuje...do CSS. ,ale zatím nato nebyl čas...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0