Autor Zpráva
All4Net
Profil
Zdravim,

prosim ohodnodte tento web www.protes.sk

Sekcia ponuka je poloprazdna, nakolko zakaznik si ju este cez spravenu administraciu nedoplnil celu.
Kotě
Profil *
Jsem jen laik, ale mě se líbí moc. Hezké barvy a přehledná navigace. Kód hodnotit neumím. Pěkné.
jonweb
Profil
Připadá mi to až příliš zelené.
- rámy fuj
- spousta chyb ve validátoru
- ten sloupeček reklam mi připadá šílený
- neklikací hlavička
Jinak se mi to docela líbí. 60% ;-)

EDIT: v opeře se mi při hoveru v menu zobrazí takový nehezký bílý rámeček (v IE to jde v pohodě)
All4Net
Profil
Kotě
Dakujem

jonweb
- ramy : ono je to len docasne koli presmerovaniu, bo na zakaznickom hostingu su mensie problemy, inac stranka ramy nepouziva
- ten stlpcek reklam pripada hrozne aj mne. Vysvetloval som zakaznikovi stale, ze je to zle a da sa to spravit krajsie. Nie, on trval na ROVNAKYCH ROZMEROCH vsetkych log. Takze vsetky loga su viac-menej zdeformovane
- klikacia hlavicka - dobra pripomienka, doplnim
- hover menu v opere - to som si vsimol az teraz vdaka Tvojmu upozorneniu, dakujem, opravim ked bude cas :o)

Povodny navrh dizajnu vyzeral takto , po pripomienkach zakaznika sa to upravilo tak ako to teraz vyzera na www.protes.sk.
Kotě
Profil *
All4Net
Tak jsem jukla na původní design a musím říci, že byl asi hezčí. Ale "náš zákazník - náš pán". Nemohl bys ty výrobce pouze vyjmenovat bez těch log? Asi by to vzhledově bylo hezčí.
jonweb
Profil
Původní návrh se mi zdá lepši, ale zákazník má (někdy bohužel) hlavní slovo :-)
Ještě jedna drobnůstka: na tom původním návrhu designu ty šikmé čárky na pozadí stránky pěkne na sebe navazují, ale na té stránce www.protes.sk na sebe ten vzor na pozadí nenavazuje - možná je to účel, ale spíš bych to viděl na chybičku při řezání obrázku na pozadí (odhaduju to tak na 1px :-), ale to je detail.
tiso
Profil
...takto to vyzerá keď zákazník "vie" čo chce... a webdesigner "vie" čo robí... Skrátka hrôza (obsah i kód, neprístupnosť, ...).
btw. rámy a php, to kto vymyslel takú kombináciu?

Dúfam že táto stránka už nie je hotová verzia... Myslel som si že potom čo tu All4Net píše v diskusii o nepodceňovaní práce tak bude aspoň robiť poriadne stránky, a nie toto... Moja chyba, nepozrel som sa na ich "stránky" skôr...
Railbot
Profil
Vzhledove celkem osklive. Je tam prilis zelene, prilis mnoho obrazku, nekvalitnich obrazku. Hlavicka je zbytecne velka. Vlastne cela stranka.
Mirek21
Profil
Ze všeho nejdůležitější je zrušit rámy, aby měly stránky "normální" adresy a byly na jedné doméně. Obávám se, že tento systém dvou domén (protes.optickecentrum.sk a protes.sk) vyhledávače zmate a sníží vám návštěvnost stránek (asi se rozdrobí PageRank).
Na začátku kódu marně hledám název firmy.
Stránkám chybí autentický title. Místo opakovaného <title>Protes obch. spolocnost</title> Bych tam dal:
<title>Protes, železářství a elektro</title>
<title>Prodej, železářství a elektro</title>
<title>Kontakty, železářství a elektro</title>
...
Obrázkům chybí atribut alt a rozměry, názvem obrázku by mohl být název produktu, vyhledávačům se to tak líbí.
Doporučuji používat nějakou specifikaci typu dokumentu (DTD). A kód kontrolovat validátorem.
RPG
Profil
All4Net
1) Postrádám klikací logo.
2) Práve sa nachádzate : Profil Je, myslím si, zbytečná informace.
3) Ty odkazy na výrobce bych dal na samostatnou stránku, nehodí se mi ke zbytku obsahu. Vypadá to přeplácaně.
4) Rámy bych také nahradil jiným způsobem.
5) U textové části by neškodilo sjednocení paddingu (vlevo větší než vpravo).
6) Obrázky by mohly přibrat na kvalitě.

Celkový dojem...? Moc zelené.

Kód:
a) Myslím, že by bylo lepší nepoužívat in-line styly.
b) ./ v adresách je zbytečné používat.
c) <br/> - měla by tam být i mezera (tzn. <br />) kvůli zpětné kompatibilitě.
d) "&nbsp;&nbsp; : &nbsp;&nbsp;&nbsp;" by se dalo nahradit marginem.
e) "@import "./index_css.css";" - Raději používej <link rel="">
f) Možná jen můj dojem, ale připadá mi to zbyčečně předivováno.
g) Obrázky postrádají alt (v XHTML navíc tuším povinný...?).

jonweb
- spousta chyb ve validátoru
A v čem vidíš onu "nevýhodu"...? Ano, ovšem, nebude splňovat specifikaci. A dále... ? Jaký dopad mají ty "chyby" na funkčnost webu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0