| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| vavru Profil |
#1 · Zasláno: 17. 6. 2006, 12:19:08
|
||
| habendorf Profil |
#2 · Zasláno: 17. 6. 2006, 12:21:32
|
||
| habendorf Profil |
#3 · Zasláno: 17. 6. 2006, 12:24:57
Celkem dobrá práce, bohužel se to rozpadá při ++ písma.
|
||
| stribny Profil |
#4 · Zasláno: 17. 6. 2006, 14:39:20
Kazi to "created by". Pozitivne vidim kontakt na kazde strance, akorat by nemusel byt duplicitni. Jinak pekne a prijemne.
|
||
| Mirek21 Profil |
#5 · Zasláno: 17. 6. 2006, 18:34:58
Na stránce "Často kladené otázky" nefungují ve Firefoxu tlačítka "Nahoru". Je otázkou, zda nejsou zbytečná, vždyť každá klávesnice má tlačítko "Home". Zvlášť u stránek oční optiky by bylo velmi žádoucí, kdyby bylo možné bez zhoršení kvality zvětšovat písmo. Vzhledově OK.
|
||
| vavru Profil |
#6 · Zasláno: 18. 6. 2006, 11:00:43
Zvětšování stránek jsem podle svých možností opravil. Nicméně v IE je problém s menu...zvětšuje ho neúměrně více oproti zbytku stránek. Ve Firefoxu a Opere je to ok.
|
||
| Anonymní Profil * |
#7 · Zasláno: 18. 6. 2006, 22:46:52
Jsou pěkné a aspoň se tu něco užitečného dozvím, což se o některých stránkách říct nedá. V IE je to v pohodě.
|
||
|
Časová prodleva: 15 dní
|
|||
| JakubZ Profil * |
#8 · Zasláno: 4. 7. 2006, 02:50:43
Mě se to dost líbí, ale já zaznamenal problém při zmenšení ve FF. Např. menu se mi nasunulo přes ostatní.
|
||
|
Časová prodleva: 20 let
|
|||
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.
0