Autor Zpráva
BOLDOS
Profil
Dobrý den, prosím o zkritizování webu www.pilazlin.com
jsou to stránky moje první, snažil jsem se udělat maximum, ale pro malou provozovnu si myslím, že to je luxus, ale prosím o Vaše názory, děkuji.

PS: adresa je teďka již správná.
Railbot
Profil
Tak to jsem nejak nepochopil. Vyleze z toho nejaky rozcestnik na weby s bateriema...
BOLDOS
Profil
Railbot
Ano, já vím to jsi asi nepochopil, to byla moje chyba, tak se prosím podívej znovu na tu adresu, já ji napsal špatně.
Tak promiň. BOLDOS
stribny
Profil
Design je hnus (buďme upřímní). Kod se znazis mit trosku semanticky (to je fajn), ale jinak ja osobne tagy velkymi pismeny a tyhle ne-striktni doctypy moc nemusim. Na hover efekt zbytecne pouzivas javascript (zkus css).
RPG
Profil
BOLDOS
1) Pozadí v menu nekontrastní, doporučil bych nějakou obyčejnou barvu...
2) Logo se mi nelíbí, navíc, Graficky nesedí ke zbytku stránky.
Možná to bude tou zelenou + červenou.
3) Pozadí v tetové části webu by neuškodila jiná barva.
4) Na to, jak je web jednoduchý, je to celkem pomalé.

Kód
a) Je lepší psát tagy malými písmeny.
b) Máš hrubě předivováno, našel jsem jich sedm.

Jinak snad nic tak závažného...

stribny
Design je hnus (buďme upřímní).
To co jsi napsal, je hnus (buďme upřímní).

Kod se znazis mit trosku semanticky
Vtip?

tyhle ne-striktni doctypy
Tím bylo proboha myšleno co?

Mimochodem, kde tam vidíš JavaScript?
stribny
Profil
RPG:

Mimochodem, kde tam vidíš JavaScript?
ONMOUSEOVER="this.src='images/nahledy/s/10.jpg'" ONMOUSEOUT="this.src='images/nahledy/t/10.jpg'

Vtip?
Ne, pouziva seznamy a h1 - psal jsem trochu.

Tím bylo proboha myšleno co?
DTD HTML 4.01 Transitional nemusim, byla to ciste subjektivni veta

To co jsi napsal, je hnus (buďme upřímní).
Promiň, ale design jak z roku 2000, ze nic nepasuje k nicemu.. no nevim, mozna ze ty by sis takovy design koupil, ja ne
Railbot
Profil
Design by bohate stacil, ale kamen urazu jsou barvy - kdyby se to sladilo do nejakych peknych odstinu, nebyla tam pouzita jako ted nejaka textura, dalo se pryc cerne pozadi a zmenila se hlavicka (logo), tak to bylo o poznani lepsi. Urcite tedy zmenit barvy a grafiku obecne.

Kod neni nejhorsi. Jenom tam jsou zbytecnosti jako napriklad "TARGET="_self".
stribny
Profil
Jeste bych text "zpet na uvodni stranku" pozmenil a pripsal tam i nazev te firmy, ktery s vypnutymi obrazky nikde neni.
RPG
Profil
stribny
Díky, už ten JS vidím, sledoval jsem pouze úvodní stránku...

Ne, pouziva seznamy a h1 - psal jsem trochu.

Vždyť seznamy a h1 ... jak jinak bys je chtěl nahradit? :-)

DTD HTML 4.01 Transitional nemusim, byla to ciste subjektivni veta
Chápu.

Promiň, ale design jak z roku 2000, ze nic nepasuje k nicemu.. no nevim, mozna ze ty by sis takovy design koupil, ja ne
Já také ne, ale úplně na odpis to zase není, no ne?
Railbot
Profil
RPG
Vždyť seznamy a h1 ... jak jinak bys je chtěl nahradit? :-)

Tak H1 jde samozrejme napriklad nejakou nastylovanou tridou. Misto <h1>neco</h1> tak <span class="nadpis1">neco</span>, tak se to da hezky zmrsit :)
RPG
Profil
Railbot
Tak H1 jde samozrejme napriklad nejakou nastylovanou tridou. Misto <h1>neco</h1> tak <span class="nadpis1">neco</span>, tak se to da hezky zmrsit :)

Jojo, to vím, ale to už nebude nadpis, pouze zvětšený text. :-)
Railbot
Profil
RPG
No jasne. Ale muze to suplovat normalni nadpis. Vizualne to bude vypadat stejne. Semanticky to bude uplne spatne. Tohle asi je ten maly + co mel na mysli stribny, ze je tam aspon spetka semantiky. Ver, ze jsou i taci, kteri nadpisy "neznaji" a pouzivaji ono prasacke <span class="... takze i ten H1 je male, bezvyznamne + :))
bar
Profil
Jak vidím, pan Hečko je nenapravitelný. Nejenže neopustil kopírování cizích webů (asi mu schází vlastní invence), ale ještě má tu drzost dávat ke kritice své stránky do tohoto diskuzního fóra. Na vysvětlenou musím dodat, že hodnocené stránky jsou možná jeho práce, ale jeho vlastní stránky už ne. Přinejmenším obsah zkopíroval z těcto stránek, což jsou stránky moje! Na připomenutí o koho vlastně jde přidávám ještě jeden odkaz z tohoto fóra.
Že se Tomáši ani trochu nestydíš!!!
RPG
Profil
Railbot
Jistě, máš pravdu. :-)
je to jak jsi to řekl. V očích uživatele je to samé, v očích (?) prohlížeče to je něco úplně jiného.
Railbot
Profil
RPG
A hlavne vyhledavace se na to divaji uplne jinak, ze ano :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0