Autor Zpráva
lumpy
Profil
Zdravim, prosim ohodnotte tuto moju novu stranku.

diik
Gekon
Profil
Na první pohled mě znechutila ta tyrkysová modř, na druhý pozadí z Jozobova Prievanu, na třetí kód(i když ten není tak strašný jak ta modrá) a na poslední mě dorazilo to překrásné logo, které buďto maloval nějaký impresionalista, nebo chovanec Psychiatrické léčebny v Bohnicích...
Anonymní
Profil *
Gekon
Nemyslíš, že každý má jiný vkus a všem se asi nelíbí to, co tobě a naopak.
Gekon
Profil
Anonymní
Nemyslíš, že o tom to tady je? O kritice, což se rovná subjektivní názor na hodnocenou věc...
Anonymní
Profil *
Gekon
Ano, ale dá se to napsat i bez tohoto nebo chovanec Psychiatrické léčebny v Bohnicích...
Gekon
Profil
Anonymní
Jo, to asi dá, ale jinak prostě dvě černé čáry popsat nedokážu
Anonymní
Profil *
Gekon
Nemusíš je popisovat, stačí napsat nelíbí
MajoCQ
Profil
k tej base sa mi to celkom hodi, mozno by som zmenil pozadie pod text. menu a odkazy. na taku faru aka je
pod hlavnym textom. Inac to logo je fakt take ako by bolo nakreslene v skicari ale celkovo sa tam hodi.
Pravdaze vsetko co som uviedol plati iba v pripade ze to s webom autor nemysli az tak vazne.
fakuj
Profil *
naprostý souhlas s Gekonem. to logo je k smíchu :D
thingwath
Profil
Ta hlavicka smysl dava, ale chtelo by to trochu elegantneji... ,Profesionalni kontrabasista` se k tem od ruky (od mysi :-)) nacrtnutym caram nehodi.
lumpy
Profil
Diik vsetkym za nazor...
-tp logo je len docasne, musim sa s tym pozabavat,...nieco hadam vymyslim
-tu tyrkysovo modru som si vygeneroval na tejto stranke: http://wellstyled.com/tools/colorscheme2/index.html tak som myslel ze to by sa malo hodit...
lumpy
Profil
Gekon
K tomu logo...ja som sa ho chcel na to spytat, ale na jeho stranke som nanho nikde nenasiel kontakt a nevedel ako mu napisat...ak som sposobil daky problem tak sorry
Miloš
Profil
lumpy
„I zželelo se matce dítek“ – nejsem žádný grafik, z kreslení jsem měl za tři, ale myslím, že můj pokus je lepší než drátem do voka; věnuji ti ho a dělej si s ním co chceš.
lumpy
Profil
Miloš
Tak to si teda vazne nemusel...ale diik moc...
este jedna otazka na zaver..v akom programe si to kreslil??
Miloš
Profil
V Gimpu, ale ten basový klíč je znak fontu Anastasia (TTF) a ta vlnovka je upravená tilda (~) arialu
lumpy
Profil
Miloš
Ja som to moje kreslil tiez v GIMPE :)...no nejako nevidalo :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0