Autor Zpráva
pohoda
Profil
Dobry den, rad by som ocenil nazory a pripomienky na stranku, ktoru som robil pre jednu firmu. Musim sam priznat, ze to nie je bohvieco, pretoze mam 17 rokov a tvorbe www sstranok sa venujem 2 roky.

www.mmeurotrade.com
Dakujem.
tiso
Profil
Das ist hrúza... Viac-menej primerané veku...
pE eLL
Profil
pride mi to jako takovy prumerny slabsi web. jedine co mi tam vadilo je ze v "o nas" se mi ten cerny text na pozadi toho obrazku celkem spatne cte
Railbot
Profil
tiso
Mohu vedet kolik je tobe? Ja jsem temer o 3 roky starsi jako autor webu, coz take neni moc, a tvorbe se taky venuji priblizne 2 roky a dovoluji si tvrdit, ze me vytvory jsou pri srovnani s timhle umelecka dila :)


pohoda
Pokud se tomu venujes 2 roky, tak tam ale nejspis musela byt tak 1,5 roku pauza, ne? Stranky docela desne. Kdyby ses tomu ty 2 roky opravdu venoval nejak rozumne, tak to vypada uplne jinak. Misto pozadi a textu je tam obrazek s textem? Fuj fuj :)
tiso
Profil
Railbot
asi o 7 viac ako Tebe...
Anonymní
Profil *
No, když už tady řešíme ten věk.. :-) mě je 17, věnuju se webu taky asi 2 roky a souhlasím s Railbotem... Jinak, na stránkách mě nejvíc dostává to, že text je udělaný jako obrázek. Minimálně na homepage. A to je, zkráceně řečeno - hrůza. Ale poměrně se mi líbí menu.
Suk12
Profil
na první dojem bych řekl, že jde o nějakou šablonu z publisheru :).

1. temer zadna grafika
2. prilis mnoho zvolenych fontu pisma
3. nelibi se mi barvy

co se mi libi, je to menu, ale nic vic jsem tam nenasel
nogod
Profil *
Na první pohled mně to nezaujalo. Grafika stránek se mi nelíbí, je to hrozně nepřehledné a rozmazané. Špatně se tam orientuju. Navigace na pravé straně a zarovnání vlevo budí dojem, že celá stránka padá doleva.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0