Autor Zpráva
Dawe
Profil *
Prosím o zhodnocení stránky http://www.ww2-memorials.com/
Jedná se o amatérskou tvorbu, zajímá mě hlavně použitelnost, přehlednost a grafika.

Web je založen na phpRS a jinak používá HTML, CSS a taky trochu JavaScriptu.
Díky za názory.
Dawe
thingwath
Profil
Obsahově se mi to zamlouvá velice, ale to zpracování opravdu působí trochu amatérsky, řekl bych, že tomu škodí phpRS, ještě jsem neviděl instalaci toho systému, která by byla ke koukání, nevím.

Do začátku bych aspoň zrušil třepotající se vlaječky. Monospace písmo taky nevím nevím.
pE eLL
Profil
jj normalni staticke vlajecky by byly lepsi.
Miloš
Profil
Prostřednímu sloupci by prospělo min-width, případně max-width
Dawe
Profil *
Díky za zhodnocení.

O vlaječkách vím, že už by chtěly změnit, momentálně se mi ale nedaří najít nějaký slušný náhrady...nakonec to mošná dopadne tak, že jenom zrušim tu animaci a vložim tam tu vlajku jen jako obrázek.

K monospace: to je asi věc názoru.

Min-width se mi tady moc nepozdává, ale zauvažuju nad max-width, ale vzhledem k bídný podpoře v prohlížečích si asi ještě počkám. Hackovat to nemá cenu.
Miloš
Profil
Dawe
vzhledem k bídný podpoře v prohlížečích si asi ještě počkám. Hackovat to nemá cenu.
To si počkáš pár let, než vymizí IE <7, ale proč se bráníš expressions? Za vyzkoušení nic nedáš. Není to nic proti ničemu a důležité je hlavně to, že by to mohlo fungovat.
Něco jiného je volba mezi _podtržítkovým hackem, <!--[if ie] komentáři atd, ale Tvůj přístup by se dal formulovat: „Protože to prohlížeče (MSIE) neumí, je pod mou důstojnost to zkoušet jinak“; BTW hloupé.
Dawe
Profil *
No já sem hlavně nenapsal ten hlavní problém, jde spíš o to, jak vyřešit situaci, kdy dojde opravdu k situaci, že se max-width použije, ale jak se pak upraví okraje stránky ? Layout mám posazený na středu s okraji 5%, jak bys vyřešil to, aby pak výsledná stránka nebyla nesouměrně posunutá na jednu nebo druhou stranu ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0