Autor Zpráva
www.firmy-slansko.cz
Profil *
Prosim o zhodnoceni webu www.firmy-slansko.cz
Jde mi predevsim o grafickou stranku + prehlednost pro "bezneho uzivatele".
Predem dekuji za jakykoliv nazor.
tony
Profil *
Dobry vecer,
graficka stranka webu je docela hezka,
ale nezda se Vam prilis "preplacana" barvami?
Vpravo nahore je spatne zobrazovan datum, me to ukazuje rok 106 :).
tiso
Profil
Graficky je to dosť pozadu... Čo keby stred stránky bol bez toho štvorčekového pozadia evokujúceho starý štvorčekový zošit? Určite by sa to na bielom pozadí čítalo lepšie...
Jednotlivé časti stránky nie sú graficky zladené, nesedia spolu... Pokiaľ bude stránka graficky na takej úrovni ako hlavička s topmenu, tak to bude oki..
Mistr
Profil
K předkládaným stránkám mám následující poznámky:
(1) Osobně se mi moc nezamlouvá to pozadí z čtverečkovaného papíru. Navíc mám dojem, že občas ty čtvreečky vzájemně nesedí, co? Holt problém rámů.
(2) Postrádám klikací logo. Odkaz "Home" není vhodnou náhradou.
(3) Mimochodem, proč je vůbec v hlavičce odkaz "Home"? Jde mi teď o to, proč je jako jediný v angličtině?
(4) Zauvažoval bych nad zobrazování telefonního čísla inzerujících firem ve stejném formátu (123456789 nebo 123 456 789).
(5) Vstupní stránka, prvý sloupeček, část Aktuality. V posledním řádku této části je chybička v písmenku: Návstevníků.
(6) V tabulce na stránce http://www.firmy-slansko.cz/cenik.htm bych nepsal text v buňkách přímo naraženě na hranici dané buňky. Dej tam trošku místa.
(7) Na stránce Ceník je dole obrovská spousta nevyužitého místa. Zase důsledek práce s rámy, co?
(8) Na stránce http://www.firmy-slansko.cz/cenik.htm je u reklamních bannerů věta, která by zasloužila mírně češtinářsky upravit: reklamní bannery nemají omezení na počet kliků, účtují se podle počtu dnů po kterou jsou zobrazeny.
(9) Mezi kontakty bych určitě uvedl nějakou kontaktní osobu a určitě nějakou "kamennou" adresu. Bude to vypadat důvěryhodněji.
(10) Například na stránce http://www.firmy-slansko.cz/firmy_nahled.php?hl_kat=5 bych změnil směr šipek u odkazu Více detailů. V našich zemích jsou obvykle tyto šipky směrovány doprava.
(11) Rozjíždění nového okna s detailními údaji o firmě je (alespoň v Microsoft Internet Exploreru 6) sice možná efektní, ale strašně dlouho to trvá. Popřemýšlel bych nad tím, zda to nevyrazit či zda si tento prvek neschovat v záloze pro nějaký jiný projekt. I když, upřímně řečeno, nevím pro jaký.
www.firmy-slansko.cz
Profil *
www.firmy-slansko.cz
Mistr : Dekuji za poznamky, urcite diky nim dojde ke zmenam....

ad 1) osobne se mne to ctvereckovane pozadi hodne libi, ale zda se ze jsem v mensine :)
myslim si ze text neni vzorem rusen

ad ostatni) asi urcite dojde ke zmene :)

ad ramy) vzhledem k tomu, ze v tvorbe webu jsem uplny zacatecnik (toto je vlastne prvni vetsi projekt), bych chtel znat vas nazor, jak obtizne by bylo predelat stranky z ramu do napr: tabulek (ci jiny napad?)

Opravdu chci moc podekovat za rady a namitky vsech zucastnenych, jsem celkem rad, ze nikdo z vas nenasel nejakou velkou zavadu (zrejme az na ty ramy :).
Railbot
Profil
www.firmy-slansko.cz
jak obtizne by bylo predelat stranky z ramu do napr: tabulek (ci jiny napad?)

Pokud jses zacatecnik, tak obtizne. Jinak to neni nic tezkeho, ale do tabulek opravdu ne. Ty se pouzivaji pro tabulkova data, ne pro rozlozeni stranky, áno? Nastuduj si CSS.
chuan
Profil *
Ten pravej ramec vypada jako by ho delal nekdo jinej nez ten horejsek, graficky je uplne mimo. Zkus to predelat do formatu, jak mas nahore, myslim grafickej format.
www.firmy-slansko.cz
Profil *
Nemate nekdo napad na vylepseni toho pozadi? Kdyz se nikomu ctverecky nelibej....
jozob
Profil
www.firmy-slansko.cz
"Nemate nekdo napad na vylepseni toho pozadi?"
Štvorčeky tam kľudne nechaj, ale len na pozadí celého webu. Pod text daj biele pozadie.

A snaž sa, je to Yuhůov kraj :o)
Mistr
Profil
jozob
A snaž sa, je to Yuhůov kraj
Už jsem na to chtěl upozornit ve svém minulém příspěvku... :-)
www.firmy-slansko.cz
Profil *
www.firmy-slansko.cz
Udelal jsem nejake upravy, tak to prosim omrknete a kritizujte co to pude :)
diky
Mistr
Profil
www.firmy-slansko.cz
nenasel nejakou velkou zavadu (zrejme az na ty ramy :).
A k velkým závadám bych skoro přiřadil i bod (11) z mého prvního příspěvku zde.
Mistr
Profil
www.firmy-slansko.cz
Udelal jsem nejake upravy,
Jo? A můžeš mi, prosím, napsat, jaké změny jsi udělal?
www.firmy-slansko.cz
Profil *
Zdravim,
na hlavni strance je zmenena grafika, jenze ted je to tezky porovnat :).
Udelal jsem graficke pozadiu nazvu oddilu - NEJNOVĚJI ZAREGISTROVANÉ FIRMY,aktuality,rerklama...
Me jde ted hlavne o grafiku, funkcnost si myslim mam vychytanou....
Mistr
Profil
www.firmy-slansko.cz
Myslím, že je to lepší než předchozí varianta. Snad jen,. že erb Slaného (?) zakrývá odkaz Hlavní strana v hlavičce.

Jen tak mimochodem, čím se Tvůj katalog má lišit od katalogu firem provozovaného společností Seznam? Nic proti, klidně si ho tvoř, ale myslím, že bude stát velké úsilí dostat se do povědomí lidí, aby na Tvé stránky začali chodit. Máš i tuto část promyšlenou a zabezpečenou?
Mistr
Profil
www.firmy-slansko.cz
Na stránce http://www.firmy-slansko.cz/kontakt.htm si oprav Jana Želivského
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0