Autor Zpráva
DanTib
Profil *
www.dantib.sk
tiso
Profil
Ach jo... Chalani, máte sa ešte veľa čo učiť... najviac sa mi na stránke "páči" <center>, kopec reklamy a odkazy v menu v nadpisoch <h1>, to je fakt "cool".
Takéto ponuky tvorby stránok na veľmi amatérskej úrovni sa tu nejak rozširujú...
Railbot
Profil
Nesvar posledni doby. Decko zasedne k pocitaci, udela svuj prvni web a hned to nabizi ostatnim za penize. Je to smesne.
Str4wberry
Profil
- validácia webstránky (W3C) v sekci Ceník mi připadá směšné
lumpy
Profil
DanTib
[i]Tvorba web stránok za bezkonkurenčné ceny/[i] no uz som videl chalani aj lepsie ceny ;)
Gekon
Profil
Počítadlo za 500 Sk? Děláte si srandu?
All4Net
Profil
Gekon
Počítadlo za 500 Sk? Děláte si srandu?

To je vela alebo malo podla Teba?
Railbot
Profil
All4Net
Tipuju ze ty bys pocitadlo strelil s klidnym svedomim za 2k
All4Net
Profil
Railbot

Tvoj prispevok je naozaj k veci. Vypovedna hodnota 0.
tiso
Profil
Railbot, All4Net choďte si to vykecať niekam inam...
pE eLL
Profil
Railbot, All4Net ... si myslim ze vam dvema by za pocitadlo dal 500kc kazdy kdybyste ho vytvorily spolecne :)))))))
All4Net
Profil
pE eLL
Pre 500kc sa mi neoplati zapinat PC :o))
Zato Railbot by bol za 500kc schopny spravit polovicku webu ako sa tak pozeram na jeho spravicky v inych vlaknach :o)
PPP
Profil *
Když vidím jen naoko tento fádní styl a desegn k tomu ty ceny a mladý vývojový tím za ty ceny. S prominutim, že se opravdu nestydíte..., to je opravdu zlodějna za kterou Vám opravdu stejně nikko nezaplatí. Prezentace upřímně stojí také za houby...
Railbot
Profil
All4Net
Klidne...a pak bych s 500Kc jel na Slovensko a tam bych si za to moh koupit pulku republiky :)))
All4Net
Profil
Railbot
Vidim, ze si pozeral fim Eurotrip :o))
Railbot
Profil
All4Net
Muj oblibeny, ale tam v prepoctu na Kc nemeli ani 50,- a stejne jim to stacilo :)))
BaTeCzKo
Profil
Nemam slov. Jedine snad OMFGLOL. :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0