Autor Zpráva
Bert
Profil *
KOukněte na můj klanový web www.fp-klan.nanic.cz :) Jak se vám bude líbit!
quinux
Profil
Anketa "jaký používáte prohlížeč" je nesmysl, to si můžeš zjistit ze statistik. Menu nějak zvýrazni, hned jsem si ho vůbec nevšiml. Taky by se p přejetí přes menu mohla měnit barva písma. Ten chaos na úvodní stránce by chtělo nějak uspořádat a přidat tam nějaký smysluplný text místo velkého rudého napdisu, že web umřel :o)
BaTeCzKo
Profil
Radši nekomentuji. :P


NANIC.cz Vám může poskytnout jedinečný administrační systém, pomocí kterého lze jednoduše vytvořit internetovou prezentaci bez jakékoli znalosti programování internetových stránek a pozdější online úpravu Vašich stránek.

* vizuální editor (není potřeba znát jakýkoli programovací jazyk), možno využívat Texy! formátování
* v systému jsou také služby jako kniha návštěv, anketa, počítadlo, MailForm (odesílání e-mailů ze stránky), ShoutForm (taková malá návštěvní kniha), OnlineMonitor (zobrazí počet lidí na stránce)
atd...
Anonymní
Profil *
hmm hezkej template :P nerikam kdybys to aspon hodil do css .. tohle mi pride dost easy xD ... zmensi text na hlavni strance oddelej ty ankety banery a podobny nesmysly a zkus to barevne trochu sladit : )
Barča
Profil *
jake jsou všechno weby na kterich si mužu udělat stranku??? kromě:estranky,webzdarma,websnadno,nanic
piste na mail: jarosova.Barca@seznam.cz
Bohuslav Čech
Profil *
Zdar,
přiďte na noob.cz a
vyberte si Váš nejoblíbenější server či web
vytvořte si profil Vašeho klanu
rozšiřte nooblist o největší nooby co znáte
božské rozhovory a konverzace chtějí zářit v hláškách ;)

PS: nejlepším klanům a webům v případě zájmu poskytneme špičkový hosting

www.noob.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0