Autor Zpráva
bjx
Profil *
Takže, jak už vyplývá z nadpisu, chtěl bych poradit, co přidat, čeho ubrat, co vypadá divně atd. Na kód prosím nehleďte (ani odkazy v menu ještě nefungují) , budu ho komplet předělávat, ale design zachovám .. snažil jsem se o maximální jednoduchost a přehlednost, ale co se líbí mě, nemusí se líbit ostatním ..

tady to je: http://bjx.xf.cz/
bjx
Profil *
Jo, a ještě jedna věc: zatím to "funguje" pouze v IE .. v Mozille a Firefoxu bude rozhozené menu ..
nonewood
Profil
to je ale smůla... používám FF!
WanTo
Profil
V Opeře to menu taky vypadá zajímavě :-)
vrabecek17
Profil
jj v opere t ovypada divne ...a chybi mi tam nejaky obrazek nahoru , nejaky logo ... ale nevypada to spatne
Táta
Profil *
Abych pravdu řekl tak na první pihled v IE docela dobrý přes Operu se juknu doma sem ve škole tak doufám že to abgreaduješ aby to šlo všude pěkný stránky //celkem//
dvd811
Profil

to je ale smůla... používám FF!


Ja taky:-(
dvd811
Profil
a nefunguji odkazy - e) poslední důležitý bod před vložením – vkládejte pouze hotové stránky! Šablony a screenshoty budoucích webů bez obsahu a s grafikou, kterou tvoří dva různobarevné obdélníky, nelze hodnotit (budou smazány) - a tohle smazane neni
Johann von Nepomuck
Profil *
doporucuju smazat! nema obsah, nefunguje v beznych prohlizecich, neni co hodnotit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0