Autor Zpráva
Turek
Profil *
Chcel by som vediet vas nazor na moj osobny web www.kyzur.com. DIk moc
none
Profil
No tak neni to tak hrozne co chces k tomu řict je to ve flashy,ty odkazy na links jsou podle mě špatne v tom še nevim kam jdu na stránku,ta scrolovací lišta mi přide taková divná protože ten kdo scroluje ne kolečkem ale manualně tak skopro neví kde to ma chytnout.
Victorius
Profil
Tvá stránka na FireFoxu vůbec nejede, mám tájm jen červený a bílý pruh!
Hanz
Profil
>>> Ten scroll bar je hrozný! V některých místech ti překrývá i text.
>>> Ten nápis řekl bych že to je asi jméno že? Tak ne něj se čumím už asi 2 minuty a pořád to nemůžu přečíst :o) -- odhaduju že to první je Lukáš ?
>>> Vůbec jsem nepochopil co má být to v tom pravém rohu, akorát jsem si všiml že mi to otevře nějaké stránky :o))
>>> Co je s prominutím za cypovinu to že když přejedu s kurzorem pžez tu ličtu tak se mi to zavře nebo otevře?? Dost mi to i vadí.
>>> Proč jsou ty sloupce s textem tak úzké??
>>> Proč se ty obrázky na první stránce dají posouvat až tak aby šla vidět bílá ploch?
Hanz
Profil
Victorius
Jede já ho mám!
Charlie
Profil
Pěkná grafika, tím to ale bohužel končí...
halogan
Profil
Ehm:
" Sites use advanced internet technologies that require the latest and greatest internet browsers and plug-ins which are all free." - to mi moc nelichoti.
Victorius
Profil
Hanz
To je sice hezky ze ho mas a ze jede, ale to je vsechno. Opravdu se jen rozjede, jinak je nepouzitelna, vidim dva pruhy, to je vse.
Hanz
Profil
Victorius
Jakou máš verzi?? Kolikátku máš FlashPlayer?? --> Zkus si stáhnout nový a potom to zkus znovu.
Turek
Profil *
Diky za konstruktivnu kritiku, idem sa do toho pustit...
Turek
Profil *
Victorius
To ze stranka niekedy nefacha je sposobene "kvalitnym" freehostingom pipni.cz ktory ma neustale problem s vypadkom serveru
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0