Autor Zpráva
dvd811
Profil
Co si myslíte xmobil.wz.cz?
tiso
Profil
Že si sa radšej nemal pýtať... Veľmi slabá stránka...
Táta
Profil *
Kde je kýbl asi budu blejt.... promiň ale jenom sem to uviděl rana do vočí nikd nic jenom modro s nějakejma odkazama a vnich o moc víc taky ne...
Nenašel sem nikde něco tvařícího se jako menu, který by bylo na každé stránce no nevadí moje hodnocení 0/10
Zahon
Profil
Co to? 4 Odkazy + blueboard? To je web? Opravdu? Hups.. asi jsem zaspal dobu.
dvd811
Profil
Teď jsem vytvořil nový desing a celé stránky vypadají úplně jinak.
Jak to hodnotíte teď?
A napište někdo něco do návštěvní knihy.


PS: Kdo se na xmobil.wz.cz už jednou díval, nejspíše se mu zobrazí stará verze stránek, a to se řeší klepnutím na tlačítko aktualizovat.
Kotě
Profil *
Podívej se na internetu na pár stránek a musíš sám uznat, že takhle vypadat nemají. Začátky jsou těžký!!!
Táta
Profil *
To mám blejt podruhý ale tentokráte i z vypálenejma vočima //rači si přečti jakpsatweb CSS HTML a hnedle to bude lepší ju
vrabecek17
Profil
lol horsi web sem nezazil :D jo jasny i ja sem zacinal ve FP ,stranka rozdelena na dva ramce s cernym pozadi a na tom velky zluty pismo , ale pozadi kresleny v malovani to uz je moc ... :D
koudi
Profil
vrabecek17
Na malování neni nic špatnýho, sám ho používám na jednoduchý patterny, problém je spíś v použitých nástrojích...
dvd811
Profil
A kdy se něco konečně objeví v návštěvní knize??????????????????
letim
Profil
Když už chceš používat služby jako "návštěvní knihu" atd. Tak ji alespoň nastav tak,aby ladila s pozadím,nebo spíš s celým webem. A klidně zkus nelitovat 150,- Kč na to aby ti odstranili : BlueBoard.cz

Ale myslím,že ani tak to tenhle web nezachrání.. :-(
Mistr X.
Profil *
Pořád váhám jestli mám můj první výtvor předhodit zdejším šelmám:) k posouzení, ale když vidím co si tu někdo nechá posoudit, tak pomalu sbírám odvahu.
Nic proti, dvd811, ale asi to chtělo opravdu trochu více propracovat než si to dal sem. Kotě to vystihlo přesně.
Anonymní
Profil *
to má bejt ftip? :D no hele má to jednu malinkou chybu desing se píše design, ale jinak stránky nemaji chybu ;D
RaDeoon
Profil *
To pozadí z Malování :D

další 10 z 10
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0