Autor Zpráva
trit
Profil
ahoj lidi, stvořila jsem toto http://beegees.wz.cz/pokus6.htm s pomocí nějakých rad na netu a knihy, ale vůbec si nejsem jistá, jestli na to jdu dobře. můžete mi prosím napsat, jestli to takhle bude fungovat nebo jestli to náhodou nedělám celý blbě? dík
quinux
Profil
No funguje to jak vidíš:o) Změň barvu pozadí při přejetí přes menu, ta červená je hrozná a tím, že nezměníš i barvu textu tak se to nedá číst. Jinak by to chtělo nechat text obtékat obrázky a né dát obrázek na střed kolem něho nic a pak odstavec textu.
trit
Profil
dík moc, udělal jsi mi radost :) já vím, že se tam ta červená moc nehodí, změním to.. udělala jsem to červeně, protože jsem měla radost, že jsem na to přišla, tak aby to každej viděl:o)))
s těma obrázkama máš pravdu, budu na tom usilovně pracovat, hlavně, že to nedělám úplně blbě:o)
Kotě
Profil *
udělala jsem to červeně, protože jsem měla radost, že jsem na to přišla, tak aby to každej viděl:o))) Tak tomu rozumím, každý úspěch potěší. Fakt pěkné, ráda si přečtu, až to doděláš, i zbytek o této skupině.
taurendilek
Profil
nenavidim copyright, proc kazdy kdyz neco stvori ho tam hazi?:D me to pripada dost namyslene ale je to vec nazoru tak tu rikam svuj :)
taurendilek
Profil
stranky se mi libi
trit
Profil
taurendilek

no když už se s tím dřu, tak proč tam copyright nenapsat? jasně, že u toho, co jsem stvořila (pokus6) je to prostě jen tak, nemělo to žádnou hodnotu, udělal by to každý... ale to jsem udělala já, tak už pro ten pocit, není to žádná namyšlenost, já jsem to tam hodila spíš ze srandy :)

no stejně jsem to vzdala a vytvořila s pomocí šablony :( zde, protože jsem nepřišla na to, jak by se dala udělat nějaká hezká grafika, asi na to postrádám nějaký program či udělátka, který všichni používaj a já ani nevím, jak se jmenují, abych si je našla.. no ale nevzdávám to, snad časem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0