« 1 2
Autor Zpráva
BLUECORE
Profil *
5 je dobrá, v kaťdom prípade zredukuj obrázky na minimálnu veľkosť, jednoznačne bodne k tej orančovej hlavička s plameňom a ohoreným drevom, ale treba prerobiť background, hoď ho do photoshopu alebo inde a prerob ho aby vyzeralo ako čerešňa proste viac "ohnivo" ... toto nieje dobre zladené ...
Kotě
Profil *
audant
Ahoj, tak jsem se dostala zase až teď k odpovědi. Mně se líbí k tomu logu č. 7, je to barevně sladěnější a krokodýl patří do vody, ale dala bych modrou nebo zelenou pod ten text, hodilo by se to líp k sobě a přírodní barvy ke skautu patří.
audant
Profil
Takže konec diskuze?
Upravil jsem některé věci a stránku obohatil o LightBoxy ve fotogalerii.
Je lepší u zobrazené fotky její resize tak, aby se vám vešla do okna prohlížeče, nebo radši ouška na další a předchozí obrázek?
Mám pocit, že je lepší mít automatický resize. Kliknutím kamkoliv obrázek zase zmizí a myslím že tak má čtenář stránek lepší přehled co už viděl a co ne a má možnost volby co si prohlédnout a co ne. Navíc se mi nezdá že by tento postup při takovéhle funkčnosti byl pomalejší než next a prev.
ivzez
Profil
Mně se k tomu krokodýlovi nejvíc líbí "Hlavička No7".
JakubZ
Profil *
Kotě, věty:
Neberte si do hlavy, že sa mi stránka nepáči, je moc pekná
nemyslite si že sa mi nepáči, lebo je moc pekná
a tato rekce mi opravdu nedává smysl.

Tak tyhle dvě věty jsou ruzdílné ve významu, ale nebudeme řešit takové malichernosti, hlavně, že je autor spokojený.

Zkus si to přečíst ještě pětkrát, ty věty říkají naprosto tu samou věc... Není jediného náznaku že by si protiřečily a to Slovensky nějak neumím.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0