Autor Zpráva
BLUECORE
Profil *
Ohodnoťte prosím túto stránku + do loga príde 3D animačka z Mayi a ešte zopár vecí sa dorobí ...

www.bluecorestudio.eu
Anonymní
Profil *
Moc dobré, příjemný design, dobře přehledný web.
Knoppi
Profil
Předem bych uvedl, že mi web přijde příliš prázdný z hlediska grafiky. Konkrétně hlavní obrázek. Nelíbí se mi prázdnota a vzhledem k grafice by mohl být i o něco nižší.

1) Postrádám klikací logo.
2) V IE nemožnost zvětšení písma mě až zaskočila. Doporučuji velikost písma v %.
3) Menu tvořené tabulkou (nic proti tomu, ale je to zastaralí způsob "přístupnost, použitelnost atd...")
4) Dole v patičce bych text určitě vypadoval výše. Je úplně přiražený dole na stránce, tím pádem není moc čitelný.

Detail, který mi vadí. Stránka se nevejde do rozlišení 800x600, vytvoří se rolovací lišta. Mě osobně štve když si musím posouvat stránku..., i když toto rozlišení nepoužívám. Ale 10-15%, (možná se pletu) návštěvníků ano a to je pořád dost, a tak se musím zeptat, neděláš stránku také hlavně pro ně?

Není to tak špatné, i když prezentaci s nabídkami, jak jsem se tam dočetl od "profíků" si představuji určitě jinak..., toď vše z mé krátké návštěvy.
Knoppi
Profil
Ještě si rýpnu. Na úvodní stránce bych shrnul položky v obsahové části webdesign, Seo, Grafika jako jeden odkaz, protože všechny tři vedou na stejné místo. Případně když už, tak bych to řešil záloškama na jiné místo na dané stránce. Podle mě amatérské a máte se stále co učit...
Kotě
Profil *
Knoppi
do loga príde 3D animačka z Mayi a ešte zopár vecí sa dorobí ...
Vždyť píše, že to není úplně hotové.
Knoppi
Profil
Tak dejme tomu ta "animace" Kotě, ale tak proč mám hodnotit, když je to rozdělaný. To je pořád dokola...
Kotě
Profil *
Knoppi
Já vím, ale někteří jsou nedočkaví a už to chtějí zveřejnit a třeba poradit. Tak promiň.
quinux
Profil
BLUECORE

No já bych to viděl tak, že odkaz na fórum by neměl být uprostřed menu, když se otevírá do nového okna. Buď fórum zapracuj do designu nebo dej odkaz jako poslední a upozorni na to, že se otevíra v novém okně. Jinak už asi většina byla řečena. :o)
quinux
Profil
BLUECORE

do loga príde 3D animačka z Mayi a ešte zopár vecí sa dorobí ...

To jako animace film nebo animace 3D obrázek?
Knoppi
Profil
Kotě: Já se nezlobim a chápu to..., ale i tak je tam hodně nedostatků, které rozhodně nejsou tím, že to ještě není úplně hotové. Rozhodně mě trošku nabudila věta smíšenými pocity Nechajte si spraviť web od profesionálov a na webu se nedodržují ani základní pravidla html, tak to se mi nelíbí.
BLUECORE
Profil *
len sa chcem spýtať čo myslíš tými pravidlami HTML lebo na stránke mám len 1 chybu keď to skontroluješ cez www.w3c.org
jonweb
Profil
BTW: to nejsi schopny takovou blbou chybu spravit? Je to otazka nekolika vterin...
BLUECORE
Profil *
jo to mi je jasne ale nemal som čas ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0