Autor Zpráva
Tomik
Profil
Jedná se pouze o hrubý návrch, prosím o rady ohledně designu, barev a tak.
V ostré verzi bude logo jpg, takže daleko menší, bude klikací atd.

Adresa: http://tomik.jmx.cz/partydesign/

Díky za názor!
--
Tomik
Hanz
Profil
Řekl bych že to bude ve výsledku velmi hezká a zdařilá stránka :o))
Mé připomínky:
>>> Při najetí na odkazy v levo by se mohly třeba podtrhnout.
>>> Prostar za tlačítky v horním menu bych nenechával bílý.
Charlie
Profil
> To pozadí je trochu kýčovité
> Zvětšil bych písmo - nedá se to číst
Fred
Profil
Souhlasím plně s Hanzem, jen mám ještě připomínku k velikosti toho obrázku na pozadí hlavičky: není 670.91KB trochu moc ?
Tomik
Profil
To Hanz: Jo díky, opravím.

To Charlie: Mno, mě se líbí a zadavatelo taky :)

To Fred: Ano, velmi velké, již úvodu jsem poznamenal, že v ostrém provozu tam bude jpg, takže to bude daleko menší - toto je pouze moje pracovní verze, nemá smysl to po každé úpravě konvertovat do jpg.

Jinak všem díky za kladné hodnocení.
Victorius
Profil
chybi logo, černé písmo je hrozné, zkuš nějaké méně kontrastnější, třeba #666666
Victorius
Profil
jej, tak po minute se tam najednou obevilo, to je dost spatne, kdyby se alespon postupne nacitalo, at navstevnik vi "ze ma neco jeste cekat" to je vazna chyba
Indy
Profil
Nemyslím, že by se zrovna &raquo hodilo do title. Jo a domnívám se, že do keywords je nutné psát každé slovo dvakrát (jednou v kapitálkách). Podle mne je to vyhledávačům naprosto jedno.
Jinak to je povedený.
Tomik
Profil
To Victorius: Jo to souvisí s tim obrázkem, je to velkém -> pak to bude jpg a bude to menší (důvody viz. dole)
To Indy: Ano &raquo není zrovna povedený, jenže to bylo v zadání zákazníka, pokusím se ho přemluvit :). Ano je mi jasné, že je zbytečné to tam psát dvakrát, ale je to taqkový zvyk :), jinak IMHO jsou dnes pro vyhledávače keywords už dost nepodstatné.

Jinak díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0