Autor Zpráva
Johny135
Zdarec lidi, vytvořil jsem webovou stránku kvintetu Veselí nad Moravou a byl bych rád kdybyste mě napsali vaše postřehy co by se dalo vylepšit.... díky
Johny135
http://www.kvintet.kvalitne.cz
souki
<ot>
proč je vás v kvintetu šest?
</ot>
WanTo
souki
<ot>
Na fotce jich je sedm, v menu jen pět.
</ot>
Miloš
OT: Založili jsme kvarteto … my tři. Tři? No přece já a brácha. A ty máš bráchu? Ne, proč?

Totálně závislé na obrázcích, chybí charset, dvakrát <body>, tabulky, inline styly, nadbytečné </style>, v reklamě XHTML <ukončení />, mrňavá nečitelná písmenka, hlavně že je tam počítadlo,
Chtlo by to i učesat gramatiku, namátkou: kde se sjí?dí nejen muzikanti , ale i mladictví (BTW čím se sjíždí?), Ma´darsko, Tento web vám sprostředkoval Jan ?álek

Jestli někdo něco potřebujete: pi?te zde – Jééééé, já bych toho potřeboval…
Anketa, jaký používám prolížeč, na takové stránce? Proč?
Railbot
Miloš
co je spatneho na inline stylech?
Miloš
Railbot
Samo o sobě nic, ale je-li na stránce mišmaš typu <style> + inline styly, není to dobrý návyk.
Něco jiného je, potřebuju-li narychlo něco ozkusit a element nemá žádný class nebo id, ale běžně používat inline styly je (b)IMHO zlozvyk vedoucí do pekel; zvlášť u větších webů, kdy jeden neví, co je kde napsané a pořád se nemůže dopídit toho, proč mu to či ono nefunguje.
nonewood
většina textu (menu, záhlaví) nečitelná na černém pozadí
navíc to černé pozadí se podle mého názoru nehodí k obsahu, snad to hraní není utrpení, možná se ti líbí černá barva, ale v době barevných monitorů bys mohl použít jiné, světlejší a veselejší barvy, zkus vytvořit nějakou příjemnou kombinaci :-)
taurendilek
rozhodne nesouhlasim, ano da to vice prace, ano je to mene prehledne..ale uvedomime-li si ze class je urceno jako trida pro vice veci tak delat to jen pro jeden element je zaneradeni pameti, ale pouzit id bych setril jen decentne pokud se dotazuju pres getElementById v js.
je treba si to chytre rozmyslet :)
Johny135
Zdarec lidi díky za kritiku je to moje první webová stránka která aspoň trochu funguje... takže su rád že aspon trochu funguje....
Johny135
doufám že na základě vašich poznatků se mě podaří tu stránku dostat zase o něco dále=)
Johny135
A ještě bych vás chtěl poprosit jestli byste mě někdo nemohli poradit jak z těch fotogalerií dostat pryč tu reklamu na žebříky.... zatím díky=)
MajoCQ
ten bieli obrazok v hlavicke nezapada do cierneho pozadia, ak to inac nevies spravit tak zmen celu stranku na bielu, cierna sa mi nejak nepozdava.
tie fonty v menu su tazko citatelne
Inac nemam co dodat na prvu stranku je to dobre
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0